Kadıköy'ü inleten çığlık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadıköy'ü inleten çığlık

Cevap: Kadıköy'ü inleten çığlık

YETER YA.

Bu sezon iyice sıktı,bitsinde kurtulalım.

Her sene aynı hikayeler feneri şampiyon yapmadan rahatlamayacaklar,bari fener şampiyon olsunda bizde bundan ders çıkarıp adam gibi bir yapılanmaya gidelim.

Fener şampiyon olmadıkça kendimizi başarılı zan ediyoruz ve hiç bir girişimi tam anlamıyla sonuçlandıramıyoruz.

Fener busene Sampiyon kimse bunu engelleyemez...

Adamlar kenetlenmis...

TFF...

Medya...

MHK...

fenerli oyuncuların kırmızı yemesi için ne yapması gerekir diye düşünüyorum bulamıyorum,hakeme göüs atar küfür eder,rakibin üstünden atlarken bilerek bileğine basar,arkadan kasti tekme atar ama bizim şerefli! hakemlerimiz sarı kartı çıkartırken bile elleri titreyerek çıkartır,ama sözkonusu galatasaray olunca cart diye çıkarıverirler kartları,allah belanı versin MHK...

valla içim gitti luganoya bu maçta 3 kırmızı verilmesi gerekiyordu gerçekten insan değil bu adam kazımınki kırmızısı dogruydu 2 maç aldıysa bu adam 5 maç alması gerekiyor

Taç çizgisindeki pozisyonda bize kırmızı verirdi dirsek vurdu diye

düşündükçe sinir oluyorum. dün gece Lugano nasıl kırmızı gömez. adam formayı çıkarıp hakeme verdi. forma çıkarmanın cezası gol attıktan sonra kart oluyorda bu ne oluyor. resmen tahrik etti hakemi it herif. Hele antepli oyuncunun ayağına hayvan gibi nasıl bastı hakemin 1 metre önünde. şerefsiz hakem körmüsün sen. bu şerefsiz pislik bir dahaki maçta hangi, yüzle oynayack. ama tabi fener gibi pislik bir takıma lugano gibi bir it yakışır.

Üst Alt