Kadın ve Erkek Takımımızın Sponsoru Medical Park Oldu - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadın ve Erkek Takımımızın Sponsoru Medical Park Oldu

Cevap: Galatasaray Sponsorluk Anlaşması

medical park baktı euroleague de 2 takım hemen geri geldiler kurnazlar ben olsam anlaşmam medical park la

Medya Bilgilendirme

Galatasaray Spor Kulübü ile Medical Park Hastaneler Grubu arasında, Erkek ve Kadın basketbol takımları ile tüm sağlık hizmetlerini kapsayacak sponsorluk anlaşması yarın saat 15.00’da Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena basın toplantı odasında Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal ve Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta'nın katılımı ile gerçekleştirilecektir.

Medya mensuplarının bilgisine sunulur.

Galatasaray Spor Kulübü

Yok isim ve forma sponsoru oldular da anlaşma kaç yıllık onu anlamadım.

ArcaYildirim Arca Yıldırım

Geçen yıl final yapan ve Euroleague takımı olan, değeri her geçen gün artan takıma bir sezon için 4.5 milyon dolar para desteği rezilliktir.

Haklı. Bu işten Medical Park daha karlı çıktı. Euroleague ne bilirdi Medical Park'ı anca Antalya M.P olurdu onlar.

Bence Efes Pilsen ile birleşilmeli.Zira adamların takımı kapatılma tehlikesi ile yüz yüze.

Efes Galatasaray

Galatasaray Efes iyi bir birleşme olacaktır.

Taraftar desteği bizden,bütçe onlardan.

Ben karşıyım büyük bir takım olarak birleşmelere. Fenerbahçe'ye bakmayın, onlar katakulleli yolları,desteklerle biryerlere gelmeyi sindirebilecek bir bünyeye sahip...

Büyük bir kulüpsen -sponsorluğu hariç tutuyorum- desteksiz de başarılar kazanmalısın...Futbolda şike ile, basketbolda Ülker ile biryere gelmiş bir kulübün büyüklüğü de kalmamıştır bana göre...

Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı sadece GALATASARAY ismiyle alınca daha bir hoş oldum,daha da gururlandım...

4,5 milyon dolarsa şaka gibi kelimesi övgü kalır yazık.:(

Hayır zaten şu ana kadar sponsor desteği olmadan kadronu kurmuşsun sezon başlamış bu para için ne gerek vardı başka bir isim daha eklemene.

Madem ekleyeceksin ona da değsin o zaman. Neresinden tutarsan elinde kalıyor, olmamış bu sefer.

Yönetim için başarısız bir hamle.

çıksın birileri şunun miktarını açıklasın artık.

Kimsede meraklanmasın alabileceğimiz en iyi parayı almışızdır. Bakmayın fenerlilere felan adamların 12 bin kişilik stadlarını ülker yapıyor isim forma hakkı için yıllık bilmem kaçda para veriyor.

Onların ülkerle olan ilişkileri sponsorluktan öte birşey. Onları baz alarak bizimkilere giydirmeyin.

Bazı kaynaklarda 6 milyon dolar diyor ortada bilgi kirliliği var akşama duyarız gerçek haberi.

Eurochelange de mücadele eden Bjk ye tüpçü kendi şirketini 4.5 milyona sponsor yapıyor

Hadi kimse olmadı yokmu Gsli iş adamları yahu

Herşey Galatasaray için demek yönetici olup tv lerde afra yaparım demek herhalde

Sponsor bulmak için arama yapmıyorlar. Eldeki rezilliği de 3 seneliğine anlaşıyorlar.

Bari 1 -2 sene yapsalardı. Harbi keyfim kaçtı şu sponsor olayına. Sanki Siena'yız.

Nasıl bir camia olduğumuz ortada gidiyoruz Medical Park'la anlaşıyoruz şu şartlarda..

Sen sabır ver Allah'ım.

Cafe Crown 2 3 milyon dolar gibi bi rakam veriyordu adamlara demediğimiz kalmamıştı

Şimdi daha iddalıyız rakam biraz fazla

Aslında Türk Telekomla yapacaktın anlaşma.Yıllık 8 milyon dolardan 3 yıllık sözleşme olacaktı.Birde bize stadın yanına spor salonu yapacaklardı 13.000 kişilik.İki taraf içinde süper anlaşma olacaktı.8 milyon dolar Telekomdan birde yayın ve iddaa gelirleriyle 11.5 milyon dolar civarı bütçemiz olacaktı ve buda yeterli olacaktı neyse.:(

bu 3 yılda toplam 4 şampiyonluk gelırse sonrakı seneler güzel sponsorlar gelır kapımıza

Üst Alt