Kadir Mısıroğlu Hayatını Kaybetti! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadir Mısıroğlu Hayatını Kaybetti!

Şehit kanıyla sulanmış vatan toprağımızın tepkisini merak ediyorum. Allah günahlarını affetsin demek düşer bize yine de. Yunanistan da çok uzak değil aslında ama neyse.

Atatürk'ü severim bu hıyarı sevmem . Fakat ifade özgürlüğüne inanıyorum bunun bana ya da Atatürk'e söylemek istediklerini söylemesi bence ifade özgürlüğüdür . Karşılaşacağı olası bir saldırıdaysa saldırıyı aklamamakla beraber tahrik indirimi sağlaması gerektirir . Bununla beraber benim bu herife hıyar demem beyinsiz bir piyon olduğunu söylemem de ifade özgürlüğüdür . İnandığım bir din yok buna sövdüğümde günah da olmayacak benim için ya da sana bir tokat atana diğer yanağını çevir tarzı bir olgudan gelen bir inanışım da yok . Dolayısıyla siktirsin gitsin .

Keşke Yunan galip gelseydi diyen vatan hainidir.Kurtuluş Savaşı döneminde Yunan'a karşı gelmeyin diye fetva veren vatan haini hocaların devamıydı.Ateşi bol olsun.

Bir ölü haberi bizlere herzaman ölümü hatirlatir ve bize ibret nazarıyla bakar. Pek takip etmedim bu kişiyi. Ne demiş olursa olsun fikri cogunluga zıt olsa bile arkasından kötü konusacak degilim. Rabbim adaletiyle ve merhametiyle muamele etsin. Bu dünyada ve bu zamanlarda hepimizin bir nebze merhamete ihtiyaci var

Üst Alt