kadir mısıroğlu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kadir mısıroğlu

Kesinlikle, bunların maksatlı yapıldığı bir gerçek. Bu tür programlar ve hatta diziler, medyayı çok iyi kullanıyorlar. Genç beyinleri manipüle ediyorlar. Atatürk'ün yarattığı cumhuriyetten hiç bir iz kalmayana dek devam edecekler.

Şayet tek başına anayasa değiştirecek milletvekili sayısına ulaşırlarsa Türkiye Cumhuriyeti adının değiştirileceğini düşünüyorum ben.Hem de öyle olur mu acaba diye değil ciddi ciddi isim değişikliği olacak.Üstüne saltanat benzeri bir sistem ve Atatürk ilkelerinden tamamen arındırılmış bir anayasa.Yani 2023 hedefleri bunlar emin olabilirsiniz.Laiklik tamamen kaldıracak,dini islamdır ibaresi yeniden gelecek.Atatürk milliyetçiliği falan tamamen silinecek

Dikkat ederseniz birinci agizdan laikligi savunuyorlar ancak sahip oldukları gazeteciler ve medya kuruluslari üzerinden laiklik tartismasi başlatıyorlar. Uyuta uyuta toplumu hazır hale getirip istediklerini alıyorlar. 10 kusur yilda inanılmaz yol kat ettiler bu sekilde. Ama daha bitmedi durmak yok yola devam. Hedef 2023. Hedef saltanat.

Muhtemelen kendisinin farkında olmadığı bir algı operasyonunun kanatlarından. Anlattığı şeyleri kendisi gerçek sanıyor ama ona ulusal kanalda yayın yapma şansı verenler de dahil olmak üzere aklı başında herkes kamuoyunu yönlendirme ve şekillendirme amaçlı orada olduğunu biliyor.

Ben bu kadar tarih bilmeyip veya tarihi çarpıtıp ortada tarihçi diye gezeni görmedim. Ama zeki herif normalde kimsenin kendisini adam yerine koymayacakken , Fes takıp Atatürk eleştirip birilerine yalakalık yaparak hem yolunu buluyor, hemde kendini az bir kesim tarafından da olsa adam yerine koyduruyor.

Ben bu kadar tarih bilmeyip veya tarihi çarpıtıp ortada tarihçi diye gezeni görmedim. Ama zeki herif normalde kimsenin kendisini adam yerine koymayacakken , Fes takıp Atatürk eleştirip birilerine yalakalık yaparak hem yolunu buluyor, hemde kendini az bir kesim tarafından da olsa adam yerine koyduruyor.

Adam yerine koyan kesimin pek az olmadığı bugün çıktığı yayına bakınca ortaya çıkıyor sanki?

Öyle deme üstad o :D üstad kadir mısıroğlu ile muhabbet midir ne halttır.Mal oğlu mal,Sevri kabul etseydi bu millet mısıroğlu değil cornsson soyadıyla piyasada soytarılık yapardı büyük ihtimalle yada yunan tohumu olur çıkardı anasından

Beyaz tv'de yayına çıkarıyolar.Benim zoruma giden de bu zaten.Neredeyse her evde izlenebilir bir kanalda çıkıyor,zehirliyor milleti

Zehirlesin diye çıkarılıyordur belki nerede aklı selim insanın kırık bu ya diyeceği kişiler var. Uydu sıralamasında üst sıralarda olan kanallarda ;)

Bir de özellikle ramazan programı gibi yapmışlar ki millet ramazanda uyumuyo zaten sahura kadar izlesin iyice zehiri alsın diye.Bunlara hakaret bile etmeyeceksin.Gerçekten tv lerinde içine ettiler.Eskiden her kanalı açar izlerdim şimdi atv ve türevlerini ölsem izlemem.Star,beyaz tv,trt bunları mümkün olduğunca açıp izlemiyorumm özellikle de tartışma programlarını çünkü çöplükten farksızlar

Bir de özellikle ramazan programı gibi yapmışlar ki millet ramazanda uyumuyo zaten sahura kadar izlesin iyice zehiri alsın diye.Bunlara hakaret bile etmeyeceksin.Gerçekten tv lerinde içine ettiler.Eskiden her kanalı açar izlerdim şimdi atv ve türevlerini ölsem izlemem.Star,beyaz tv,trt bunları mümkün olduğunca açıp izlemiyorumm özellikle de tartışma programlarını çünkü çöplükten farksızlar
Bugün iftar sofrasında bizde onu konuştuk önceden ramazanlarda iftar saatlerinde daha renkli ramazan programları olurdu, Karagöz Hacivat gölge oyunları falan olurdu tvlerde şimdi her kanalda hoca sıfatı taşıdığı söylenen biriyle sıkıcı, boğucu sohbetler zaten zaman geçmiyor insanları iyice sıkıyor televizyonlar

Bugün iftar sofrasında bizde onu konuştuk önceden ramazanlarda iftar saatlerinde daha renkli ramazan programları olurdu, Karagöz Hacivat gölge oyunları falan olurdu tvlerde şimdi her kanalda hoca sıfatı taşıdığı söylenen biriyle sıkıcı, boğucu sohbetler zaten zaman geçmiyor insanları iyice sıkıyor televizyonlar

İktidar yalakası ne kadar hacı hoca varsa hepsini kendi kanallarını doldurmuşlar,başka da bir halt izleyemiyoruz.Şayet iktidar değişirse ilk yapılacak iş bu çöplük gibi kanalların çoğunu yayından kaldırmak,trt yi adam gibi yeniden düzenlemek.Ben kendimi bildim bileli trt nin böyle iktidar yanlısı olduğunu hatırlamıyorum.İftar programı diye vaaz dinliyoruz.Eskiden ramazanda Çağrı filmini yayınlarlardı sık sık.Bazen dizi gibi hergün 5-10 dakikalık kısmını yayınlarlardı.Ben özellikle onu beklerdim izlemek için.Onu bile zahmet edip yayınlamıyorlar

Üst Alt