kadir mısıroğlu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kadir mısıroğlu

Şayet tek başına anayasa değiştirecek milletvekili sayısına ulaşırlarsa Türkiye Cumhuriyeti adının değiştirileceğini düşünüyorum ben.Hem de öyle olur mu acaba diye değil ciddi ciddi isim değişikliği olacak.Üstüne saltanat benzeri bir sistem ve Atatürk ilkelerinden tamamen arındırılmış bir anayasa.Yani 2023 hedefleri bunlar emin olabilirsiniz.Laiklik tamamen kaldıracak,dini islamdır ibaresi yeniden gelecek.Atatürk milliyetçiliği falan tamamen silinecek
Renktaş bunu yaparlarsa , emin olalım ülkedeki en basitinden demokratlar bile gidecek yer ararlar.

Bu adam, Sevr Lozandan daha iyi anlaşmadır diyor. Almanya da benzeri bir açıklama yapsa, Bunak derler. Bizde Üstat diyorlar.

Karl Marx'a Das Kapitali cinler yazdırdı diyebilecek kadar kaybedilmiş bir beyine sahip kendileri.

Atatürk'ün ruhunu falan çağırıp sorular sormuştur.

Karl Marx Bir Cinnidir Benden Duyun - Ustad Kadir Mısıroğlu - YouTube

Kadir Mısıroğlu'nun Ataturk'un Ruhu İle Konuşması - YouTube

Bu da Bonus olsun. :D

Acken Sen Sen Değilsin! Kadir Mısıroğlu - YouTube

Lanetullahi Aleyhim.

Bir de özellikle ramazan programı gibi yapmışlar ki millet ramazanda uyumuyo zaten sahura kadar izlesin iyice zehiri alsın diye.Bunlara hakaret bile etmeyeceksin.Gerçekten tv lerinde içine ettiler.Eskiden her kanalı açar izlerdim şimdi atv ve türevlerini ölsem izlemem.Star,beyaz tv,trt bunları mümkün olduğunca açıp izlemiyorumm özellikle de tartışma programlarını çünkü çöplükten farksızlar

Bilinçli birçok insan için tv olayı bitti neredeyse ben izlesem de maçtan maça veya hastaysam pcye gidemediğim için mecburiyetten katlanıyor.Onun dışında birçoğu netten reklama katlanmamak için dizi takip ediyor.Haberler zaten bitik durumda kanalların birçoğu ya hükümet yanlısı yada hükümet karşıtı tarafsız 1 kişi yok.

Görünüşü tipi konuşması hiç hoşuma gitmiyor bu adamın tamamıyle Atatürk düşmanı Cumhuriyet düşmanı biri hatta Atatürk e i...ne demişliği var youtube de videosu da var
yaramaz bir tip

Bu fes takma hadisesini neye bağlıyor bu çatlak onu anlamadım. Osmanlı'nın modernleşme hareketi olarak getirdiği şeyi takarak Osmanlıcılık yaptığını zanneden bu zat-ı cahili ve inananlarını toplayıp birlikte yapay seleksiyon eylemi icabında türleri yok edilmeli.

Senin olmayan beynine tüküreyim. Böyle adamlara bir de kulak verirler televizyonlara falan çıkarırlar ya ne diyeyim bilemiyorum.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

bu adamın sadece tvlere cıktıgını sanmayın cok degerlı devletımızın basında zat kendısını tarıhcı dıye defalarca kulliyeye davet etmıstır..yemekler yemıstır.yanı bu adamın dusuncelerıyle o zat'ın dusuncelerı paralel

Renktaş bunu yaparlarsa , emin olalım ülkedeki en basitinden demokratlar bile gidecek yer ararlar.

Bunun olmamasının önündeki tek engel mecliste 4 partinin olması.Şayet o sayı 3'e düşerse o zaman bu ülke kesin olarak bitti.Menemen'de şeriat isteriz diye askerin bekçinin kafasını kesenler bu sefer de demokrasi diyenleri yakalayıp kesmeye başlarlar.Olmaz olmaz demeyin gerçekten çok yakınız şunları yaşamaya ki bu üstad denen soytarının Menemen olayıyla ilgili dediklerini duyunca insanın bunları düşünmemesi için neden kalmıyor çünkü bu adamı adam yerine koyup dinleyen zat şuanda padişahlık peşindeki kişi malesef

"Yunan ordusu, ingilizler tarafından devletin başına köstebek olarak Atatürk'ün atanmasından sonra bilerek geri çekilmiştir" fikrine daha doğrusu mal beyanına inananların hocasıdır diye tahmin ediyorum. Deli raporu var deniliyor doğru olabilir. Ülkedeki en gereksiz mahlukatlardan biri.

Bunun olmamasının önündeki tek engel mecliste 4 partinin olması.Şayet o sayı 3'e düşerse o zaman bu ülke kesin olarak bitti.Menemen'de şeriat isteriz diye askerin bekçinin kafasını kesenler bu sefer de demokrasi diyenleri yakalayıp kesmeye başlarlar.Olmaz olmaz demeyin gerçekten çok yakınız şunları yaşamaya ki bu üstad denen soytarının Menemen olayıyla ilgili dediklerini duyunca insanın bunları düşünmemesi için neden kalmıyor çünkü bu adamı adam yerine koyup dinleyen zat şuanda padişahlık peşindeki kişi malesef
Menemeni temizleyen vardı sayın renktaş, Şu anda böyle biri ne var ne de buna karşı olacak bir toplum.

Yine hortlamis bu fesini sevdigimin yobazinin basligi.
Tipini sevdigim orman cocugu!!
Arap yalakasi mahlukat.

Üst Alt