Kahvaltı Muhabbeti - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kahvaltı Muhabbeti

Cevap: Kahvaltı Muhabbeti

1lbz7.jpg

Çaylaaaaaaaaaaarrrr....

Reis haberleri okumadınmı Levent Memrutu Malatyaya ilhak etmekle meşgul :asd: Rızada forumu didikleyip duruyordu sabah şimdi nerde bilmem :D

Sanada hayırlı sabahlar Mahir'im de. Nereye buyuralım ? Hani sofra ?:)

Gördüm gördüm tamam. Hani nerde ekip? Rıza, Levent nerde? dünden bari yok ortalarda Levent reis.:)

Hahaha bu sabah çok güldüm ntvspor yedion programına post atıyorum 1 saattir Neymar başarılı olur mu? partneri Semih'mi olmalı Bienvenue mü? oyun kimin üzerine kurulucak Alex'mi Neymar'mı fizik kalitesi ligimizi kaldırır mı fenerliler uyuz oldu çok eğlendim valla :)

Hahaha bu sabah çok güldüm ntvspor yedion programına post atıyorum 1 saattir Neymar başarılı olur mu? partneri Semih'mi olmalı Bienvenue mü? oyun kimin üzerine kurulucak Alex'mi Neymar'mı fizik kalitesi ligimizi kaldırır mı fenerliler uyuz oldu çok eğlendim valla :)

Korkulur sizden valla.:)Ciddi öyle bir dedikodu var mı?

Reis Levent kahvaltı sofrasını Nemruta kuracak gün doğumunu izleyelim diye, hayırlı işle meşgul anlıcan ;)

Madem hayırlı bir iş sende gitseydin yanına be Mahir'im. Sen bulurdun belki....:)

Rıza, Tamburacının bıyıklarıyla uğraşıyordu en son nerde kaldı gelemedi? Bıyıklar pos olunca biraz zaman alıyor anlaşılan.:asd:

Sadece bıyıklarıyla bırakırsa iyi benim tanıdığım Rıza tanburacının vucudunda ne kadar kıl varsa hepsini itinayla yolar :asd:

Madem hayırlı bir iş sende gitseydin yanına be Mahir'im. Sen bulurdun belki....:)

Rıza, Tamburacının bıyıklarıyla uğraşıyordu en son nerde kaldı gelemedi? Bıyıklar pos olunca biraz zaman alıyor anlaşılan.:asd:

Üst Alt