# Kakhaber Kaladze - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kakhaber Kaladze

Cevap: # Kakhaber Kaladze

Serie A kalitesi düşük bir lig cünkü Milan Juventus gibi takımların kalitesi düşük tek İnter var Barcelona Manchester ayarında

Yaşı geçgin sayılır.Tecrübesi yerinde ama;

Frank de Boer faciası da akıllarda.Türk futboluna uyar mı yada,avrupa da hız sorunu yaşar mı?Bu sorular kafa kurcalıyor benim adıma.

Coloccini,Kaladze'den daha mantıklı.Bize daha çok uygun futbolcu gibi geliyor Coloccini.Kaladze Servet gibi ağır'a benziyor.

Kaladzenin asıl mevkisi sol bektir.Milanda yokluktan stoperde oynamıştır.Oyun bilgisi ve oyun zekası iyi olduğu için stoperdede değerlendirilmiştir.Bu yüzden tekniği iyidir.Geriden oyun kurmakta hiç zorlanmaz.Normalde çok fazla ağır bir oyuncu değil ama yaşı ilerlediğinden dolayı eski hızı ,hamleli yapısı yoktur...Bizim için kesinlikle hatalı transfer olur.

Kaladzenin stoper için ismi geçmesi şayet yönetim tarafından düşünülmesi bile çok büyük hatadır diye düşünüyorum..

Milan'da para yok dogru Huntelaar bedava, Ronaldinho bedava aldilar sanki dimi. Milan'in parasinin olmayis hali bizim butcemizin en az 5 katidir ;)

Allah allah, bilmiyosan arastir bak arkadas ben sana kanitlamak mi zorundayim?

Kaka'yi satip anca borclarini odediler zaten, biraziyla da Huntelaar'i aldilar. Hayret birsey ya yalan borcum var sanki. :D

Hiç bir şekilde Galatasaray defansının ihtiyacı olan isim değildir Kaladze. İzleyenler, neden bahsettiğimi çok iyi biliyor.

Rijkaard, bulabilirse, Pique tarzında bir adam almalı. Bize o tür bir oyuncu gerekiyor...

Üst Alt