# Kakhaber Kaladze - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kakhaber Kaladze

Cevap: # Kakhaber Kaladze

Dzagoev, Necid, Krasic gibi adamlar tüm maçlarda oynadı. İnan haklı. Mecburiyet diye birşey yok. Ayrıca biz mecburiyet karşısında bile oynatmıyoruz ki genç oyuncular. Devşiriyoruz takım içindeki oyuncuları.

Dzagoev, Necid, Krasic gibi adamlar tüm maçlarda oynadı. İnan haklı. Mecburiyet diye birşey yok. Ayrıca biz mecburiyet karşısında bile oynatmıyoruz ki genç oyuncular. Devşiriyoruz takım içindeki oyuncuları.

İşte Murat dediğim gibi bir düşüsene Semih'i Hamburg maçı öncesi.Sol açık Kewell'ı bile stoper oynatıyorlar beni oynatmıyorlar demiştir çocuk.Devamlı oynatılsaydı o yoklukta geçen sene belki şuan sakat bile olmayacaktı.Yazık ediyoruz adamlara.

inan,

oynatmıştır. sebebi vardır bize göre genç onlara göre - kadro kalitelerine göre- ayarda oyunculardır. misal deplasman maçında manU gibi hızlı oynayan takıma bir o kadar hızlı-güçlü oyuncu koymak istemiş olabilir. olaya sadece "genç oynattı" kazandır mantığı yerleştirmeyin. bunu çokca yapanlar oldu rakibe göre denizli bile yaptı misal bizim maçta rıdvanı koydu ardanın önüne hız ve süreti için keş i oynatmadı. yada bizim agüero ya karşı caneri koyma seçeneğimiz gibi buda hakan baltanın eksik-sakat olmasını gerektirmez. ama kimse diyemezki elinde bir hagi var iken yada elano oraya serdar eyilik gibi adamı koymak.

Semih konusunda o zaman bende söyledim. Bülent hoca efsane ötesi hata yapmıştır. o maçta tam zamanıydı ve mecbusunda kimsede ona hesap sormazdı risk yok çünkü seçenek yok koyabilirdi ama kewell ı harcadı orda resmen. o konuda gençleri değerlendirmeye girmez yada o maça koyup semihin 1-2 hatasıyla kariyeri başlamadan bitseydi ne olacaktı. varsayımla konuşmak yersiz diye düşünüyorum. graz maçı konusunda bende söyledim bu tip ortamları çokca yaratıp oynatmak yada iskelet kadroya 2-3 ü geçmeyecek genç koymak daha mantıklı bundada sana katılmadığımı söylemedim. ama bu tip maç sayısını arttırırsak misal tsl kupası çok uygun ilk 2 yi garantileyip son 1 kaç maça gençleri monte ederek çıkartmak daha doğru. ama pedro örneğin yine yanlış barça çok fazla kullanmıyor. bojanın da çok oynadığı söylenemez oynadığı maçlarda ya haftasonu önemli maçları olduğunda messi-henry dinlendirmek için yapıyor yada garanti maçlarda.

Caner Kaşıkçı'nın transferinin bittiğini iddia ettiği futbolcu..

Buradan tartışabilirsiniz.

Ben Caner Abi'ye inaniyorum ya...

Kaladze gelirse'de hic fena olmaz diye düsünüyorum ...

Önce bende yasindan dolayi biraz süphe ettim .. ama simdi düsünüyorum 1,5 yil oynar gider yine :D

kaladzenin iyi bir oyuncu olduğunu bilmeyen yok yaşı kaç eğer 32'nin üstüneyse gerek yok hızlı savunma oyuncusu istiyoruz

31 yaşında ve uzun yıllar İtalyada oynaması bakımından İtalyan anlayışnı sahaya yansıtan oyuncu.Fena olmaz tecrübesiyle kalitesiyle Servetten Gökhandan daha iyidir.

30 - 31 - 32 Bunlar tecrübeli ve deneyimli bir avrupa oyuncusu için en güzel yaşlardır..

Mevkii olarak istisnai durumlar hariç en fazla öz güven gerektiren yerdir savunmanın göbeği.. Bu yaşlardaki disiplin ve oyun terbiyesi almış oyuncular "ham meyvenin karşıtı ermiş" ermiş oyunculardır. Büyük takımlara bakacak olursanız kritik mevkilerde kolay kolay "regeneration" yapamadığını vazgeçemediğini görürüz.. Puyol, Maldini, Gerrard, Scholes, Karagunnis.. Bu oyuncuları orada tutan kara kaşları kara gözleri değil, yetenekleri değil; Kendilerine olan özgüvenleri ve tecrübeleri tutar..

Benim oyununu tanıdığım kaladze..

Geldiği taktirde mübalaa etmiyorum 4 sene mükemmel performans verebilir..

Silvio Berlusconi, gecenlerde 'Milan'a kimse almicaz, kimse'de ayrilmicak'. Diye aciklama yapmisti, bilmem dogru mu.

Bu arada Kaladze'yi Gökhan Zan'dan beter yaptiniz :)

Adamin 2001'de kardesi kacirilmisti, Gürcistan'in Guerilla'si, Kaladze ailesinden 150 bin euro istemis, Kaladze ailesi bu parayi odemesine ragmen, 5 sene sonra, yani 2006'da, bir orman'da bulunmus:) (maalesef öldü)

2001'den 2006'a kadar adam kardesini dusunup duruyo, o aralar SL'ini kazanmis, Seri A'i kazanmis bir futbolcu, inanilmaz karakterli bir Kaladze'i istemiyoruz?

Vay be:) Real Madrid olduk, Haldun bare bi Nemanja Vidic'i arasin, HEMENNNN gelir, cunku biz Galatasaray'iz ya..

varya, kendimizi cok buyutuyoruz, Turkiye ligi b.mb.k, sahalar ise inanilmaz kötu, daha haylen bazileri RICARDO CARVALHO diyip duruyo ya, ne komik milletiz.

Biraz olsun, oyuncalara karsi sayginiz olsun.

novum_265_188384.jpg

Fotograf, 2006'da cekilmis, kardesinin bulundugu zamanlar.

Silvio Berlusconi, gecenlerde 'Milan'a kimse almicaz, kimse'de ayrilmicak'. Diye aciklama yapmisti, bilmem dogru mu.

Adamin 2001'de kardesi kacirilmisti, Gürcistan'in Guerilla'si, Kaladze ailesinden 150 bin euro istemis, Kaladze ailesi bu parayi odemesine ragmen, 5 sene sonra, yani 2006'da, bir orman'da bulunmus:) (maalesef öldü)

2001'den 2006'a kadar adam kardesini dusunup duruyo, o aralar SL'ini kazanmis, Seri A'i kazanmis bir futbolcu, inanilmaz karakterli bir Kaladze'i istemiyoruz?

Vay be:) Real Madrid olduk, Haldun bare bi Nemanja Vidic'i arasin, HEMENNNN gelir, cunku biz Galatasaray'iz ya..

varya, kendimizi cok buyutuyoruz, Turkiye ligi b.mb.k, sahalar ise inanilmaz kötu, daha haylen bazileri RICARDO CARVALHO diyip duruyo ya, ne komik milletiz.

Sana helal olsun diyorum ve yazdıklarının altına imzamı atıyorum.Bu arada Kaladze'nin başından bunların geçtiğini de bilmiyordum Allah kimsenin başına vermesin.Sağolasın aydınlattığın için

Biraz olsun, oyuncalara karsi sayginiz olsun.

novum_265_188384.jpg

Fotograf, 2006'da cekilmis, kardesinin bulundugu zamanlar.

gercekten cok uzucu bir durum insanin beklemesi kadar kotu bisey yok ve beklerken kardesini olu bulmus allah kimsenin basina vermesin insan yikilir boyle durumda ama kaladze hala ayakta kalmis

ben bu adamı çok beğeniyorum en azından bizim ligde böyle bir oyuncu yok bazı arkaşlar çok saçmalıyor lugano kim bilica kim servet kim avrupa da tanınan kim var türkiyeden bir tek arda başka örnek verin kimi izliyor avrupa TÜRKİYEDEN..

kaladze iyi mi kotu mu tartisiyorsunuz

kaladze topculugunu tartisanlarin futbol bilgisini yiyim!!!!!

Üst Alt