Kalan 14 Hafta ve Maksimum 23 Puan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kalan 14 Hafta ve Maksimum 23 Puan

Bu arada 3. olmayi 2. olmaya tercih ederim.Sezonu Temmuz'da acip Avrupa'da ilerleyen bir takimin ligde sampiyonluk sansi 0'a yakindir bana gore.

Böyle giderse fbyi de bizi de hem Antalya hem de Trabzon geçebilir. Adamlar dolu dizgin yardıra yarıdıra geliyo

Smp ligi on elemede seri basimiyiz ?

Bjknin Arsenal'le,fbnin Shaktar ve Monaco ile eslestigi sezonlarin hepsinde biz olsak yanilmiyorsam seri basi oluyorduk ama bu sene men alarak onu da hic etmisizdir muhtemelen.Diger liglere falan bakmam lazim.O da su anda mumkun degil.

Ama ben CL grubuna kalacagimizi bilsem bile 2. olmamizi istemem.Prandelli ve Hamzali sezonlardan birini daha yasayacagimiz cok acik.

3. olursak play-offtan başlıyoruz değil mi?Hatta olur da Başakşehir hem 2. olur hem de kupayı alırsak direk gruplardan başlıyoruz.

Kupayi ligde bizim gerimizde olan bir takim aldi mi 2 play off oynuyoruz galiba.O zaman da Temmuz'da acmis oluyoruz sezonu.

Kupayi ligde onumuzde olan biri alirsa 3. olmak,gerimizde olan biri alirsa 2. olmak daha mantikli.

artik bjktan önce fenerin bir boklar cevirdigini süphe etmeye basladim.
artkadaslar bunlar okadar basarsiz taraftarlari yönetimilerini istifaya buyuruyor kelle istiyor.
tek tutunacak dallari bizim durum, onlarda iyi durumda degil diyorlar ama baktigin zaman 4 5 mac haftadir hakem hatalari var bizim maclarda.
zaten yenildikleri zaman baskanlari tvye cikip algi operasyonu yapmasi ondan sonra bizim maclarda hakem hatalari olusmasi bunun bir göstergesidir.
bunlar bukadar basarsizken biz birde sampiyon olsak tam sonlari gelmis olacak, dedigim gibi tek tutunacak dal bizim durumumuz.
ama ne kadar kötü oynasakta bu hakem hatalari olmasa suan lider bile olma durumumuz vardi.

CL-UEFA Kupası farkı yaratmayacak bir sıralamada üstümüzde bitirsinler sıkıntı yok. (Onlar 2. biz 3. gibi.) Yoksa onlar 3 biz 4 olmuşuz çok önemli değil.

Üst Alt