Kalan 14 Hafta ve Maksimum 23 Puan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kalan 14 Hafta ve Maksimum 23 Puan

Bu arada 3. olmayi 2. olmaya tercih ederim.Sezonu Temmuz'da acip Avrupa'da ilerleyen bir takimin ligde sampiyonluk sansi 0'a yakindir bana gore.

Katılmıyorum. Her ne kadar mevcut formla zaten 2. olamayacağımızı düşünsem de Şampiyonlar Ligi fırsatını elinin tersiyle itmek saçma bana göre. Artık çok zor eşleşmeler olsa da gidilmesi durumunda itibarın yanında mali getiri uefa'yla kıyaslanmayacak derecede yüksek.

Erken sezon açıp şampiyon olma ihtimali takımı iyi hazırlamayla alakalı bana göre. En yakın örnek Ersun'un Fenerbahçe'si. Açık ara almıştı hem de ligi. Ünal Aysal'lı ilk sezonda da Temmuzda başlamasak ta grupları aşarak 2 kulvarda nisana kadar ilerlemiş yine açık ara yapmıştık. Ki erken sezon açmayan bizi de görüyoruz bu yıl. Sanarsın 38 kulvarda yarışıyo takım.

Katılmıyorum. Her ne kadar mevcut formla zaten 2. olamayacağımızı düşünsem de Şampiyonlar Ligi fırsatını elinin tersiyle itmek saçma bana göre. Artık çok zor eşleşmeler olsa da gidilmesi durumunda itibarın yanında mali getiri uefa'yla kıyaslanmayacak derecede yüksek.

Erken sezon açıp şampiyon olma ihtimali takımı iyi hazırlamayla alakalı bana göre. En yakın örnek Ersun'un Fenerbahçe'si. Açık ara almıştı hem de ligi. Ünal Aysal'lı ilk sezonda da Temmuzda başlamasak ta grupları aşarak 2 kulvarda nisana kadar ilerlemiş yine açık ara yapmıştık. Ki erken sezon açmayan bizi de görüyoruz bu yıl. Sanarsın 38 kulvarda yarışıyo takım.

Ersun'un sampiyon oldugu sene fb Avrupa'dan men yedi,kupada da Fethiye'ye elenip sadece ligde oynadi.Toplamda 40 mac bile oynamadilar.Yoksa nah sampiyon olurlardi.

Unal Aysal'in ilk senesi dedigin de 2. senesi oluyor herhalde.Onda da Fb sezonu Temmuz'da acip Uefa'da da yari final oynadigi icin o kadar fark attik.Ki o sezon aldigimiz 71 puan da dusuk bir puandi.

Bu sezon biz su zamana kadar yarista kaldiysak Avrupa'da olmadigimizdan.Avrupa'da olsak gecen sene gibi cok daha erken kopardik.

Bjknin Arsenal'le,fbnin Shaktar ve Monaco ile eslestigi sezonlarin hepsinde biz olsak yanilmiyorsam seri basi oluyorduk ama bu sene men alarak onu da hic etmisizdir muhtemelen.Diger liglere falan bakmam lazim.O da su anda mumkun degil.

Ama ben CL grubuna kalacagimizi bilsem bile 2. olmamizi istemem.Prandelli ve Hamzali sezonlardan birini daha yasayacagimiz cok acik.
Niye o gelirden mahrum olalim? Ben olsam her zaman isterim katilmayi. Fistik gibi para geliyor.

Ersun'un sampiyon oldugu sene fb Avrupa'dan men yedi,kupada da Fethiye'ye elenip sadece ligde oynadi.Toplamda 40 mac bile oynamadilar.Yoksa nah sampiyon olurlardi.

Unal Aysal'in ilk senesi dedigin de 2. senesi oluyor herhalde.Onda da Fb sezonu Temmuz'da acip Uefa'da da yari final oynadigi icin o kadar fark attik.Ki o sezon aldigimiz 71 puan da dusuk bir puandi.

Bu sezon biz su zamana kadar yarista kaldiysak Avrupa'da olmadigimizdan.Avrupa'da olsak gecen sene gibi cok daha erken kopardik.

İkna olmadım, aklımda bi kaç örnek daha var ama ikimizin görüşleri de değişmeyecek muhmetelen.

Rize - Galatasaray 3 puan

Galatasaray - Beşiktaş 1 puan

Antalya - Galatasaray 3 puan

Galatasaray - Gençlerbirliği 3 puan

Trabzonspor - Galatasaray 0 puan

Galatasaray - Adanaspor 3 puan

Başakşehir - Galatasaray 0 puan

Galatasaray - Fenerbahçe 0 puan

Bursaspor - Galatasaray 0 puan

Galatasaray - Kasımpaşa 3 puan

Gaziantepspor - Galatasaray 0 puan

Galatasaray - Osmanlıspor 1 puan

Alanyaspor - Galatasaray 3 puan

Galatasaray - Konyaspor 3 puan

Bir ihtimal 60'lı puanları bile göremeyiz.

Lig sıralamasında ise 4. veya 5. olacağımız çok net açıktır.

Lig şampiyonu %90 BJK olacaktır 3. yıldızı verecekler bilerek, ancak bir infial olmasın diye son an da Başakşehir'de şampiyon yapılabilir orası tam kestirilemez. Ancak FB'yi kesinlikle CL ön elemesi oynayacağı şekilde ligi bitireceklerdir.

Ne diyelim Mayıs sonunda Dursun'un mecazi anlamda tekme tokat dövülerek kovulduğunu görmek dileğiyle.

2010-2011 sezonundan sonra ki en rezil sezondur.

22169-500x400.jpg

Şampiyon olamayız kesin olan tek şey bu.Bu takımın deplasmanlarda galip gelmesi şu fizik durumu ve oyuncu yapısıyla mümkün değil.Yarınki maçı kazanmamız da hiçbir şeyi değiştirmez.Sadece bir gazla kazanılmış bir maç olarak kalır.Deplasmanda maç kazanman lazım şampiyon olmak için.Bizim kalan deplasmanlarda maksimum kazanacağımız maç 2 hadi en fazlanın fazlası 3'tür

Rize - Galatasaray 3 puan

Galatasaray - Beşiktaş 1 puan

Antalya - Galatasaray 3 puan

Galatasaray - Gençlerbirliği 3 puan

Trabzonspor - Galatasaray 0 puan

Galatasaray - Adanaspor 3 puan

Başakşehir - Galatasaray 0 puan

Galatasaray - Fenerbahçe 0 puan

Bursaspor - Galatasaray 3 puan

Galatasaray - Kasımpaşa 3 puan

Gaziantepspor - Galatasaray 0 puan

Galatasaray - Osmanlıspor 1 puan