Kalan 3 Maç - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kalan 3 Maç

Cevap: Kalan 4 Maç

birde şu ceza sınırındakılerı temızlemek lazım ordu ve manısa maçlarında play off temiz girmek lazım

muslera ujfa semıh necati

Bana kalırsa play-off larda bütün ceza sınırındaki oyuncuların kartlarının silinmesi gerekir. Yani nasıl saha kapatma cezaları falan iptal ediliyorsa bu kart cezalarının da sıfırlanması gerekiyor bence. Cezalılar önümüzdeki sezonun lig maçlarında cezalarını alabilirler mesela.

Ben fenerin kalan 3 maçta en iyi ihtimalle 7 en kötü ihtimalle 4 puan alacağını düşünüyorum.

Bizim en iyi ihtimalle 9 en kötü ihtimalle 7 puan alırız. Bu da yaklaşık 14-11 arası yapıyor puan farkını.

12 alalım. 6 puan fark. Play-off ta biz kötü şartlarda 8 puan toplasak 14 olur bu puan farkı. Fenerin 6 maçta 14 puan toplaması mümkün görünmüyor. Heleki bizim 8 puan arasında bir fener galibiyeti olursa ki olur içeride o zaman zaten kalmıyor şansları. Gayet kötü şartları hesapladım.

Kalan 3 maçtan 9 puan çıkarırsak ve Trabzon'da kendi sahasında feneri yenerse işte o zaman müthiş bir avantajla play off'a gireriz. Aadaki puan farkı 12 olacak ve Gs play off'a 40 puanla fb 34 puanla girecek... :)

Bana kalırsa play-off larda bütün ceza sınırındaki oyuncuların kartlarının silinmesi gerekir. Yani nasıl saha kapatma cezaları falan iptal ediliyorsa bu kart cezalarının da sıfırlanması gerekiyor bence. Cezalılar önümüzdeki sezonun lig maçlarında cezalarını alabilirler mesela.

Play off'larda sarı kartlar siliniyormuş zaten. Kırmızı kart cezaları play off'a yansıyor ama sarı kartlar siliniyor..

Playofflara büyük farkla gireceğiz beyler rahat olun. Önce Bursa , sonra Trabzon fenerden puan alır. fener en az 3 puan kaybeder benim tahminime göre 5 puan kaybeder. Biz bu hafta Trabzonu yenersek eğer 2 hafta içerisinde puan farkının 14 olması hayli yüksek ihtimaldir. Ayrıca Trabzonun CL şansı fenerin şampiyon olma olasılığından daha yüksek iken fener hiç heveslenmesin şampiyonluk için. önce avni aker'de ne yapabilecekler onu düşünsünler.

Ben sarı diyorum varın gerisini siz söyleyin. Şampiyonluk bizim olacak. Rehavete girmek için söylemiyorum. Şu anki oyunlara bakarak bu saatten sonra daha büyük bir hırsla oynayacağımız düşündüğüm için söylüyorum bunu. Özellikle bu derbinin berabere bitmiş olması da bizim için iyi oldu diyebiliriz. Yenmek için daha baskılı oynayacağız kadıköyde.

Cevap: Kalan 3 Maç

bence bosuna hesap yapiyorsunuz

bu saatden sonra bu takim sampiyonlugu birakmaz cünkü basimizda imparator gibi birisi var

rahat olun ;)

En fazla 12 puan olur. Fener Bursa'yi rahat yener. Ankaragücü'nü evinde aglaya aglaya son saniyede yenen bi takimdan bahsediyoruz. Trabzonspor macindan cok ümitliyim. Fenerbahce'yi yenecekler. Yenemiyorlarsa da kapatsinlar kulübü. Biz Trabzonspor'u yenersek rahat ederiz

En fazla 12 puan olur. Fener Bursa'yi rahat yener. Ankaragücü'nü evinde aglaya aglaya son saniyede yenen bi takimdan bahsediyoruz. Trabzonspor macindan cok ümitliyim. Fenerbahce'yi yenecekler. Yenemiyorlarsa da kapatsinlar kulübü. Biz Trabzonspor'u yenersek rahat ederiz

Fener Bursayı rahat yenemez, çünkü kondisyonu 40 dakikalık bir takım. Bizim maçtaki gibi ilk 15 dakika saldırırlarsa, Bursa çevirir maçı. O nedenle dinlenerek oynayacaklar. Çok büyük bir balla (direkler, oraya buraya çarpmalar) ancak 1 farkla kazanabilirler, yoksa beraberlik veya Bursa ağır basıyor..

34 haftalık maratonu yarım puan bile önde kapatan kim olursa olsun, onun şampiyon olması gerekir diye söyleyip durduk buradan.

Aksini bünye kabul etmez. Galatasaray şampiyondur.

Düşünsenize 2 hakem katliamı yada karşı cepheye hakem kayırması ile playoff lar başlasa... Taş taş üstünde kalmaz o zaman.

Aklıma gelmişken yalı çocuğu Maa 'ya da saydırayım tekrardan.

G.saray 3' te 3 yapar. Fb ise 3' te 2 yapar. Bu durumda play-off lara 7 puan önde başlarız. Evimizde Trabzon, Bjk, Fb maçlarınıda kazanırsak eder sana 16 kalan 3 maç ise prestij maçı. Yedeklerle çıkarız.

Biz kalan maçlarımızı kazandığımız sürece şampiyonuz bence.Gerisi çok da önemli değil.İsterlerse aya çıksınlar.

bu totoların playoff maçlarının ligtv sattırmak amaçlı formaliteden oynayacağını ve her türlü play-off sonucunda derecelerinin geçersiz sayılacağını düşünsem de, her şey normalmiş gibi farz edersek;

kalan maçlarda

GS 3/3 yaparsa -----> 79 pts

Fb 3/2 yaparsa -----> 67 pts (trabzon'a yenildiğini varsayalım)

playofflara;

GS -----> 40 pts

Fb -----> 34 pts

playofflarda evimizde 3/3 yapıp, deplasmanlardan 0 puan çekelim, fenerbahçe ise arena'daki gs maçı hariç bütün maçlarını kazanırsa yani 6/5 yaparsa ancak;

GS -----> 49 pts

Fb -----> 49 pts

olur.İkili averaj ile kim üstün olursa o şampiyon olur.

Yani yeter ki biz playofflarda arena'da puan kaybetmeyelim. Fener 5 maçından 5x3=15 puan alacak da bize 2li averajda üstünlük sağlayacak da ölme eşşeğim ölme. Ki fener'in 5te5 yapması zaten mucizenin kralı olur.

edit:ikili averaj hakkında

bu playoıflarda diyelim arada 6 puan fark var. bunlar bizi 2 mactada yendi diyelim.( öyle bişey olmazda) 2 li averajamı bakılacak genel averajamı.

playofflarda 2Galibiyet 2 Beraberlik şampiyon yapar bizi. Geri kalan tum macları kazanırsak. Ama işi şansa bırakmamak gerekir.

Playofflarda

İçerde Beşiktaş

Dışarda Trabzon

İçerde Fenerbahçe

Dışarda xx

İçerde xx

Dışarda. xx

Fikstürümüz böyle olursa. 3te 3 yaparız.

bu totoların playoff maçlarının ligtv sattırmak amaçlı formaliteden oynayacağını ve her türlü play-off sonucunda derecelerinin geçersiz sayılacağını düşünsem de, her şey normalmiş gibi farz edersek;

kalan maçlarda

GS 3/3 yaparsa -----> 79 pts

Fb 3/2 yaparsa -----> 67 pts (trabzon'a yenildiğini varsayalım)

playofflara;

GS -----> 40 pts

Fb -----> 34 pts

playofflarda evimizde 3/3 yapıp, deplasmanlardan 0 puan çekelim, fenerbahçe ise arena'daki gs maçı hariç bütün maçlarını kazansın yani 6/5 yapsın;

GS -----> 49 pts

Fb -----> 49 pts

yapar.İkili averaj ile yine biz şampiyon oluruz.

Yani yeter ki biz playofflarda arena'da puan kaybetmeyelim. Fener 5 maçından 5x3=15 puan alsa bile matematiksel olarak şampiyon olamıyor. Ki fener'in 5te5 yapması zaten mucizenin kralı olur.

İkili averajda normal lig hesaba katılıyor mu? Yoksa sadece Play Off'lar mı? Bence sadece Play Off'lar.

Üst Alt