Kanatlar Allah'a emanet


Keita satildi, Kewell gitti, Pino zaten gidecek, Arda'da gidiyor..Elimizde kanat oynayabilecek Aydin, Kazim ve Sabri kaldi.Acil hem sag ve hem sol kanada transfer sart. hemde bunlardan biri mutlaka yerli ve kaliteli olmali.
 
Cevap: Kanatlar Allah'a emanetPino için 2.bir şans doğmuş olabilir.O da biraz akıllansa gerçekten çok faydalı bir oyuncu olacak.Ama kanat gerçekten şart.Volkan Şen umarım alınır,gerçekten lazım.
 
Cevap: Kanatlar Allah'a emanetbirşey söyleyecegim. Elmander geldiginde herkes çerez niyetine geldi dedi bakıyorum yıldız oyuncu yine yok. tamam selçuk falan iyi transferler yapıldı ama hala eksik yönümüz çok. yok kampa yetişcek yok oraya yetişcek. yapcaksanız yapın artık.
 
Cevap: Kanatlar Allah'a emanetArda gitsin kendisini kurtarsın ya Galatasaray çok önemli değil yeterki Ntvspor da falan izleyelim Barça ya karşı oynasın Real'e karşı oynasın yeter bize.Takım iskeletiymiş Avrupaya sağlam takım hazırlmakmış banane alırız 25 30 yabancı oynatırız.
 
Cevap: Kanatlar Allah'a emanetYerli kanat olmadığına göre acil 2 yabancı kanat almalıyız. Biri Keita biri Arshavin olsa. :eek:
 
Cevap: Kanatlar Allah'a emanetBerkin'in potansiyeli yüksek ama güvenip oynatır mı Fatih hoca bilmiyorum.Yerli bir kanat oyuncusu lazım kesinlikle.Hiç beğenmesem de Volkan Şen'den başka alternatif yok memlekette.Ne yapıp edip almak lazım.
 
Cevap: Kanatlar Allah'a emanetHacı o kaltede yerli kimi alabiliriz can sıkıntısı o.Ülkede adam gibi adam yok 2 topa vurana 5 milyon euro istiyorlar.

Nasıl çözülecek bukadar eksiklik merak ediyorum.Yerli alamayız zaten, Sabri bek'e geçer, Eboue'den vazgeçilir. Mecburen sağ açıkda Kazım oynayacak. Diğer 2 bölgeye de yabancı transfer yapacağız.Kazım - TR - TR

Barosgibi görünüyor.
 
Cevap: Kanatlar Allah'a emanetEn iyisi bir tane 10 numara alıp, 4-3-1-2'ye dönmek

Tabi 4-3-1-2 oynamak için bir sol bek şart, orta saha kanadı olmacağından beklerin sürekli ileri çıkması gerekiyor, bu da Hakan Balta ile imkansız ..
 
Cevap: Kanatlar Allah'a emanetyönetimin isi zor oldu vallah...taraftarlar stadyumu dolduran isimi beklerken, stadyumu yüzde elli dolduran oyuncuyu satti.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt