KAP' a yapılan Görüşmelere İlişkin Bildirimler hakkında... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

KAP' a yapılan Görüşmelere İlişkin Bildirimler hakkında...

Cevap: KAP' a yapılan Görüşmelere İlişkin Bildirimler hakkında...

Beşiktaşın bildirip alamadığı bir sürü oyuncu var.Bizim hiç yok

Bildirip te alamama gibi bir durumdan da söz etmek mümkün değil mi o zaman?

Yani transferin kesinleşmesi durumunda bilidirim yapılıyorsa BJK neden gerçekleştiremedi transferleri o zaman? Yoksa bildirimler arasında fark mı var?

Güzel bir araştırma olmuş ancak Besiktas'ın bitiremediği transferleri nasıl bildirdiğini de bilmek lazım o zaman.

Aslında Kap isine girismemek bile lazım, 2 gün bekleriz fazladan gerekirse, anlarız durumun ne olduğunu.

Yani transferin kesinleşmesi durumunda bilidirim yapılıyorsa BJK neden gerçekleştiremedi transferleri o zaman? Yoksa bildirimler arasında fark mı var?

Biz kesinleşince bildiriyoruz,Beşiktaş kafası bozulunca bildiriyor.Klüpler arasında fark var

BJK nin bildiripte alamadığı transfer var mı ?

arkadaşlar fernandes ve arda turan gibi iki olay var kapta.Her transfer olacak diye bir şey yok.

Beşiktaş forlan ve robinhoyu bildirmedi isteyen yazsın google a bir tane haber çıkar hiç olmazsa.

Biraz daha sabır

Bakın artık spekülasyonlar dışında KAP'a bildirim yapmak zorunlu resmi görüşme yaptığınız oyuncular hakkında, ama bu demek değildir ki oldu bitti bu iş.

Kulüple anlaşılmış olabilir, ama futbolcularla anlaşmak ta işin zor kısmı.

Siz KAP bildirimiyle hemen oldu bitti demek istiyorsanız siz bilirsiniz, ama olmazsa sonra şok olmayın KAP'a bildirmiştik te neden olmadı diye..

bjk 6 tane teknik direktor bildirmisti mesela olabiliyo.

Aksam acıklarlar transferlerı yada 3unu maca getırırler falan :eek:

Bu transferler resmi prosedürler dışında bitmese başkan bu kadar açıklama yapmazdı,görüşmeleride bildirmeyebilirlerdi bence.Başkan kendi demedimi bu işin kontratın hazırlanması var vs vs. bunu duyunca ben zaten bittiğini çıkardım sizi bilmem ama.Sözleşmelerinin sürelerini de söyledi zaten.Sözleşmeye kadar konuşulduysa iş büyük ihtimal bizdedir bu adamlar.

Bu transferler resmi prosedürler dışında bitmese başkan bu kadar açıklama yapmazdı,görüşmeleride bildirmeyebilirlerdi bence.Başkan kendi demedimi bu işin kontratın hazırlanması var vs vs. bunu duyunca ben zaten bittiğini çıkardım sizi bilmem ama.Sözleşmelerinin sürelerini de söyledi zaten.Sözleşmeye kadar konuşulduysa iş büyük ihtimal bizdedir bu adamlar.

bende öyle düşünüyorum,bu kadar detaylı görüşme ve bilgi verme olayını ben ancak trasnfer bitimlerinde görürdüm,bence radaki menejer vs gibi unsurları haletmeye çalışıyorlarki aysal başkan bunuda belirtti son konuşmasında.

ispanya basınında ise rüzgar tersine esiyor gibi zira bu transferde teklifin az olduğunu ve 3 oyuncununda cazip bir teklif gelmediği sürece türkiyede top oynamak istemedikleri yazılıyor.atletico ise hiçbir açıklama yapmıyor,bakalım birkaç güne netleşir bu transfer ama bende oldu gözü ile bakıyorum son açıklamalardan.

adminler ksusra bakmasın ama kocaman yazayım ki bi daha sormasınlar

BJK FORLAN I KAP A BİLDİRMEMİŞTİ,TIPKI ROBİNHO YU BİLDİRMEDİĞİ GİBİ,BİLDİRİP İMZALAMADIĞI TEK FERNANDES TİR,Kİ ONUNLA BONSERVİS TE ANLAŞILDI KLÜBÜYLE OYUNCU İLE DE ANLAŞIRLAR ZATEN

---------------emana---------selcuk--------------

------reyes---------marvin----------------arda-------------

----------------------forlan-----------------------------

Nokta atışı bir yazi olmuş . Bundan önceki Elmander ve Ceyhun transferinde de aynısı yaşanmıştı .

Ben transferi oldu gözüyle bakıyorum ama bildiğim kadarıyla Fernandes KAP'a bildirildi ama hala resmiyet kazanmadı. Bildirileli de baya oldu

Üst Alt