Karabük'ün Yeni Hocası Bülent Korkmaz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karabük'ün Yeni Hocası Bülent Korkmaz

Cevap: Karabük'ün Yeni Hocası Bülent Korkmaz

hayırlı olsun, 5 hafta sonra kovulur. kovulmazsa sene sonuna kadar götürür. karabük kadrosu çok iyi ama çok şanssızlar bu sene.

burada bazilari bu forum hangi takim taraftarlarinin oldundan haberleri yok heralde,yada bülent korkmazin kim oldugundan haberleri yok.gelmis gecmis en basarili türk futbolcusundan konusurken biraz dikkat edelim.

8 Lig 6 Kupa sampiyonlugu UEFA Kuapasi UEFA Süper Kupasi Dünya ücüncülügü....

tsyd cumhurbaskanligi gibi kupalari avrupada yari finalleri saymiyorum bile. bu basarilarin hepsinde en büyük pay büyük Kaptanindir.

Bizim maçlardan önce yorum yapamayacak olması çok iyi oldu. Umarım başarılı olur bu sefer.

burada bazilari bu forum hangi takim taraftarlarinin oldundan haberleri yok heralde,yada bülent korkmazin kim oldugundan haberleri yok.gelmis gecmis en basarili türk futbolcusundan konusurken biraz dikkat edelim.

8 Lig 6 Kupa sampiyonlugu UEFA Kuapasi UEFA Süper Kupasi Dünya ücüncülügü....

tsyd cumhurbaskanligi gibi kupalari avrupada yari finalleri saymiyorum bile. bu basarilarin hepsinde en büyük pay büyük Kaptanindir.

O hangi açıdan baktığına göre değişir.Sen Bülent Kaptan bizde teknik adamken hiç eleştirmedin mi kızmadın mı?Türkiye'nin en başarılı oyuncusu olayını geç Dünya'da önünde saygıyla eğilen en büyük futbolcularla kıyaslanan Hagi nasıl eleştirildi.Teknik adam başarısız olursa kim olursa olsun geçmişi ne olursa olsun eleştirilir bu işin kuralı bu.Zaten kimse futbolculuklarını eleştirmiyor eleştiremez de ancak Galatasaray taraftarına yakışan kulübe hizmeti geçmiş her insana nerde olursa olsun elinden gelen desteği vermek.Bu desteği hakeden bir isim Bülent Korkmaz.Umarım başarılı olur.

Karabüke hoş geldin büyük kaptan yücel ildizin gitmesine ne kadar üzüldüysem senin gelmenede o kadar sevindim inşallah başarılı olursun

Cevap: Karabükspor Korkmaz'a emanet

Gecen yilki kadromuz gercektende zayifti,ama dünyanin hicbir teknik direktörü 10milyon Euroyu Stancu,Culio ve Yekta üclüsüne harcamaz.

Haginin eline iyi kadro verilmemismis.Haginin 2004-05 yilinda kadroda Mondi,Tomas,Song,Concesao,Ribery,Hakan Ünsal,Hakan Sükür,Arif,Necati.Ergün,Hakan Yakin,Ümit Karan ve Kabze vardi,eger bu kadro kötüyse futbol izlemeyin daha.

Ben sezon genellemesine bakarım. Hagi takımı son haftalara kadar sampiyonluga oynattı mı? Oynattı. Daum Feneri son dakikaya kadar 1. getirdi mi? Getirdi. Iste oradan sonrası oyunculara kalmıs. Final maclara girilmisken Hagi oyunculara, bir kac hafta evvel 5 attıgın Feneri kendi sahasında ezdikten sonra Nobre'den sacma sapan bir kafa golü yeyin demedi emin ol. Yada Genclerbirligine icerde yenilin veya Trabzonla icerde berabere kalın demedi. Son maclar bunlar, teknik taktik yok. Ya alacaksın ya alacaksın.

Gecen sezon her anlamda yetersiz bir kadro vardı elinde. Neill ilk yarım sezonluk formunda degildi. Yerlilerin kalitesi maglum. Lorik Cana tek bir top yapamayan kazmanın önde gideniydi. Adam Lazio'da 2'si yedekten olmak uzere 3 mac oynadı daha. Haginin takımdaki en guvendigi iki oyuncu Baros ve Arda'dan yararlanamadı vs. uzar gider. Son senelerin birikintisi bula bula Hagiyi buldu malesef. Ha transferleri elestirebilirsiniz, bende elestirdim. Culio ve Kazım haricindekiler gereksizdi. Stancu'ya verilen 5 milyonu dillerinden düsümeyenler Yekta'ya verilen 4 milyon icin gık demedi. Neden? Hagi Rumen ya, kendi adamını getirdi oldu. Gecin bu isleri. Petre'yi, Bratu'yu postalayan Hagiydi. Misimovici falanda Adnan Polat'ın Avrupa'dan elenmenin verdigi panikle transfer edip, ortalık sakinlesince postaladıgını kundaktaki bebek biliyor. Cuneyt Tanman'ın bahsettigi Haginin gercekten istedigi futbolcuları transfer etselerdi suan Hagiye futbolculugunda oldugu gibi tapıyor olurdunuz. Ama herseyin yanında birazda sans olucak iste. Ferguson'da olsa, tarihin en kalitesiz kadrosu ve en beceriksiz yönetimiyle ancak bu kadar olurdu. Hoş, ilk dönemindede ayrı bir beceriksiz tayfası Galatasarayı yönetiyodu ya neyse. Futbol bilgisinin yanında birazda şans olucak. Ama ben Hagi'nin eninde sonunda kendini kanıtlayacagına eminim. Inatcıdır o, yapar. Dualarımız hep onunla.

Cevap: Karabükspor Korkmaz'a emanet

Ben sezon genellemesine bakarım. Hagi takımı son haftalara kadar sampiyonluga oynattı mı? Oynattı. Daum Feneri son dakikaya kadar 1. getirdi mi? Getirdi. Iste oradan sonrası oyunculara kalmıs. Final maclara girilmisken Hagi oyunculara, bir kac hafta evvel 5 attıgın Feneri kendi sahasında ezdikten sonra Nobre'den sacma sapan bir kafa golü yeyin demedi emin ol. Yada Genclerbirligine icerde yenilin veya Trabzonla icerde berabere kalın demedi. Son maclar bunlar, teknik taktik yok. Ya alacaksın ya alacaksın.

Gecen sezon her anlamda yetersiz bir kadro vardı elinde. Neill ilk yarım sezonluk formunda degildi. Yerlilerin kalitesi maglum. Lorik Cana tek bir top yapamayan kazmanın önde gideniydi. Adam Lazio'da 2'si yedekten olmak uzere 3 mac oynadı daha. Haginin takımdaki en guvendigi iki oyuncu Baros ve Arda'dan yararlanamadı vs. uzar gider. Son senelerin birikintisi bula bula Hagiyi buldu malesef. Ha transferleri elestirebilirsiniz, bende elestirdim. Culio ve Kazım haricindekiler gereksizdi. Stancu'ya verilen 5 milyonu dillerinden düsümeyenler Yekta'ya verilen 4 milyon icin gık demedi. Neden? Hagi Rumen ya, kendi adamını getirdi oldu. Gecin bu isleri. Petre'yi, Bratu'yu postalayan Hagiydi. Misimovici falanda Adnan Polat'ın Avrupa'dan elenmenin verdigi panikle transfer edip, ortalık sakinlesince postaladıgını kundaktaki bebek biliyor. Cuneyt Tanman'ın bahsettigi Haginin gercekten istedigi futbolcuları transfer etselerdi suan Hagiye futbolculugunda oldugu gibi tapıyor olurdunuz. Ama herseyin yanında birazda sans olucak iste. Ferguson'da olsa, tarihin en kalitesiz kadrosu ve en beceriksiz yönetimiyle ancak bu kadar olurdu. Hoş, ilk dönemindede ayrı bir beceriksiz tayfası Galatasarayı yönetiyodu ya neyse. Futbol bilgisinin yanında birazda şans olucak. Ama ben Hagi'nin eninde sonunda kendini kanıtlayacagına eminim. Inatcıdır o, yapar. Dualarımız hep onunla.

söylediklerinin bi çoğunu doğru buluyorum. hagi td'likte tecrübesiz olabilir ama bu kötü olduğu anlamına gelmez. başarıcağından en ufak şüphem bile yok. ikinciside biz rijkaard'a teknik direktör değil demişiz, ki hagi'ye neden demeyelim. bu tür örneklerimiz çok kimleri harcamadık ki. de santis gibi mesela. adam şimdi harikalar yaratıyo. hagi Galatasaray olmadan bi şekilde başarır. şahsen ben rijkaard yerine yönetimin suçlu olduğunu düşünenlerdendim. adam o kadar boğaz patlattı ki elinizdeki oyuncular kazma diye. ama bizimkiler günah keçisi olarak rijkaard'ı gördüler. keşke polat hiç takımın başına gelmeseydi, canaydından sonra aysal olsaydı başkan ve o zaman rijkaard olsaydı TD şimdi çok değişik bir tablo olurdu. polat geldi herşeyi batırdı.

Basarılar büyük kaptan,kendisi Carvalhal'in Turk versiyonu.

Mac 1-0 olur,o skora yatar takım.

Üst Alt