Karabük'ün Yeni Hocası Bülent Korkmaz - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karabük'ün Yeni Hocası Bülent Korkmaz

Cevap: Karabük'ün Yeni Hocası Bülent Korkmaz

söylediklerinin bi çoğunu doğru buluyorum. hagi td'likte tecrübesiz olabilir ama bu kötü olduğu anlamına gelmez. başarıcağından en ufak şüphem bile yok. ikinciside biz rijkaard'a teknik direktör değil demişiz, ki hagi'ye neden demeyelim. bu tür örneklerimiz çok kimleri harcamadık ki. de santis gibi mesela. adam şimdi harikalar yaratıyo. hagi Galatasaray olmadan bi şekilde başarır. şahsen ben rijkaard yerine yönetimin suçlu olduğunu düşünenlerdendim. adam o kadar boğaz patlattı ki elinizdeki oyuncular kazma diye. ama bizimkiler günah keçisi olarak rijkaard'ı gördüler. keşke polat hiç takımın başına gelmeseydi, canaydından sonra aysal olsaydı başkan ve o zaman rijkaard olsaydı TD şimdi çok değişik bir tablo olurdu. polat geldi herşeyi batırdı.

2008-2009 sezonunun sonunda anormal derecede basit hamleler gerekiyordu.

1) Eldeki kadroyu tut

2) De Sanctisi ne yapıp edip kalende tut

3) Yavas yavas biten Kewell'ın yerine birini al, ki bu isim Keita oldu ve cokta iyi oldu

4) Servet'ten kurtulup Emre Güngör'ün yanına iyi birini al. Mesele o sezon eledigimiz ve sene sonunda Marsilya'ya transfer olan Diawara gibi. Hatta Neill bile olurdu.

5) Kadro derinligi acısından iyi alternatif oyuncular transfer et

Kadroya bakar mısın,

--------De Sanctis---------

Sabri---Emre---Neill---Balta

-----Barıs-------Topal-----

Keita------Lincoln------Arda

-----------Baros-----------

Kimse Barıs ve Topal orta sahasına dil uzatmasın. Bu iki adamı da, Galatasarayı da bitiren Mustafa Sarp denen ... Neyse.

2008-2009 sezonunun sonunda anormal derecede basit hamleler gerekiyordu.

1) Eldeki kadroyu tut

2) De Sanctisi ne yapıp edip kalende tut

3) Yavas yavas biten Kewell'ın yerine birini al, ki bu isim Keita oldu ve cokta iyi oldu

4) Servet'ten kurtulup Emre Güngör'ün yanına iyi birini al. Mesele o sezon eledigimiz ve sene sonunda Marsilya'ya transfer olan Diawara gibi. Hatta Neill bile olurdu.

5) Kadro derinligi acısından iyi alternatif oyuncular transfer et

Kadroya bakar mısın,

--------De Sanctis---------

Sabri---Emre---Neill---Balta

-----Barıs-------Topal-----

Keita------Lincoln------Arda

-----------Baros-----------

Kimse Barıs ve Topal orta sahasına dil uzatmasın. Bu iki adamı da, Galatasarayı da bitiren Mustafa Sarp denen ... Neyse.

haklısın, bu ligde 10 senedir alex var, bu adamı 10 senedir izliyoruz ve bu zamana kadar onu en iyi markajlayan oyuncu mehmet topaldı.

bunu şuan için felipe melo yapabilir. arenada kilitlemek lazım alexi

Hayatımda gordugum en iyi defanslardan biri.

Malesef hocalık yok hamurunda.

Ama cok severim seni Bulent, Lincoln'a yaptıklarına rağmen.

Bulent Korkmaz :016:

burada bazilari bu forum hangi takim taraftarlarinin oldundan haberleri yok heralde,yada bülent korkmazin kim oldugundan haberleri yok.gelmis gecmis en basarili türk futbolcusundan konusurken biraz dikkat edelim.

8 Lig 6 Kupa sampiyonlugu UEFA Kuapasi UEFA Süper Kupasi Dünya ücüncülügü....

tsyd cumhurbaskanligi gibi kupalari avrupada yari finalleri saymiyorum bile. bu basarilarin hepsinde en büyük pay büyük Kaptanindir.

Ben bu dediklerini lincoln yaptı sanıyodum bulent kimki:)

Buarada bende iyi bi teknik direktor olmadıgını dusunuyorum bulentin.Ama alaycı mesajlar sacma oluyor.

Büyük Kaptana başarılar diliyorum. Karabükspor'un kadrosu Erciyes'e benziyor. Umarım hoca da aynı futbolu oynatır..

Hayatımda gordugum en iyi defanslardan biri.

Malesef hocalık yok hamurunda.

Ama cok severim seni Bulent, Lincoln'a yaptıklarına rağmen.

Bulent Korkmaz :016:

Lincoln iyidi tamam ama kafasına gore bi adamdı. Ben cokta anormal karşılamıyorum bulentin yaptıklarını. Disiplinli olmasını istiyodu sadece.Ama daha guzel bi şekilde halledilebilirdi.

kaptani cok severim ama basarli olacagini düsünmüyorum kötü bi teknik direktör umarim yanilirim

karabükün kadrosu normalde iyi ama bazı oyuncular yücel hocanın gitmesini istediği için bilerek oynamadılar o yüzden yücel hocada istifa etti bülent hoca defans yaptırmassa büyük ihtimal başarılı olur

Takım düşer kovulur.

2 sene sonra çıkar kovulmasam Uefa kupasını alırdık diye.

İddiacılar bundan sonra Karabükün tüm maçlarına alt verin:) Hayırlı olsun başarılar kaptan.

Sene başında gelseydi ilk işi Sarp'ı almak olurdu. Belki devre arasında katar kadrosuna.

Futbolu biraktiktan sonra hatali kariyer secimi yapti kaptan....Zaten onu buyuk kaptan yapan da derin futbol bilgisi degildi, kotu futbolcu da degildi ortalama bir futbolcuydu.....Asilligi , karakteri ve Galatasaray aski onu ''efsane kaptan'' yapti.

Teknik Direktor futboldan anlamak zorunda.....Bir TD Mustafa Sarp hayrani ise ve bunu Galatasaray'a layik goruyorsa kesinlikle ya futboldan anlamiyordur ya da Galatasaray'a garezi vardir....Buyuk Kaptan Galatasaray'i canindan sevdigi icin ilki gecerli

Takimin en buyuk hucum silahi Kewell'i stoperde oynatip turu kaybettirmesini ise hic affedemiyorum......yok boyle bir mantik neymis adam gencken stoper oynamis....10 kusur sene once Kewell'in stoperligi Semih'ten iyiymis gibi sanki.....

Insallah Galatasaray'imizin bunyesinde calisirsin Buyuk Kaptan....Ama asla TD olmasin bu

Üst Alt