Karadayı | (2012-2015) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karadayı | (2012-2015)

Güzel dizi ben beğendim, zaten kenanın yaptığı tüm dizi ve filmler her zaman güzeldir.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Cevap: Karadayı | Pazartesi | 20.00 | ATV

Kenan Imirzalioglu - Bergüzar Korel - Melike Yalova - Riza Kocaoglu - Leyla Lydia :tiphat:

Ilk bölüm cok iyidi.

dt528.jpg

:ayatollah:

Kenan reyiz'in oynadigi her dizi, film iyidir. Ilk bolum cok guzeldi. Turkan Soray'a benzeyen kiz da cekici.

Kenan yaşa basmaz cok karakterli hem oyunculugu hem adamlıgı en azından dısarıya öyle yansıtmayı basarıo

İlk bölümü seyrettim bu dizi tutar hoşuma gitti.Ama son anda bergüzar ortaya çıkınca uyuz oldum, o karıdan hiç hoşlanmıyorum.Keşke başrolde başkası olsaydı! neyse idare edicez.Ayrıca kuzey güneyin Ali'si rızanın rolü çok kötü o kadar iyi bir insan rolünden sonra çok itici geldi...Çok severdim kendisini öldüğünde gerçek gibi üzülmüştüm...:)

İlk bölümü seyrettim bu dizi tutar hoşuma gitti.Ama son anda bergüzar ortaya çıkınca uyuz oldum, o karıdan hiç hoşlanmıyorum.Keşke başrolde başkası olsaydı! neyse idare edicez.Ayrıca kuzey güneyin Ali'si rızanın rolü çok kötü o kadar iyi bir insan rolünden sonra çok itici geldi...Çok severdim kendisini öldüğünde gerçek gibi üzülmüştüm...:)

Sen onun bir de Ezeldeki rolünü görmeliydin conversli bir piskopatı canlandırıyordu. İyi bir tetikçiydi ama ölümü enteresan olmuştu :)

Dizi hoş sürükleyici de benim aklıma takılan şu fener zırvasını her filme yada diziye sokmak zorundalar mı. İnanın oradan sonra bende ki bütün konsantrasyon gidiyor.

Koca adalet sarayında kimlik sormadan bi elemana stajyer diye masa verdiler ya daha bir şey demem ben.

Üst Alt