Karl-Heinz Feldkamp - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Karl-Heinz Feldkamp | Teknik Danışman

Hitleri sevip sevmemek bir tercih meselesi! Bi insanın önce neler çektiğini bilmek gerekir yorum yapmak için.. ki ayrıca Hitlerin dünya liderleri arasında da tek sevdiği ve idolüm diye belirttiği isim Büyük Önder M.Kemal ATATÜRKtür.

Ne yapalım yani? Yarın Abdullah Öcalan -Ben kemalistim- diye açıklama yaparsa adamı alıp bağrımıza mı basalım?

Hitler'i sevip sevmemek bir tercih meselesi değildir. Her insan evladı - dikkat edin İNSAN EVLADI- Hitler'den nefret etmek zorundadır.

Her Galatasaraylı da Kalli'den nefret etmek zorundadır:) Teknik danışman ne demektir yahu? Bilen varsa söylesin...

KALLİ sezon sonu ayrılıyor

GALATASARAY’DA teknik danışmanlık yapan Feldkamp, görevinden ayrılacağını açıkladı. Kalli, ‘Artık antrenman sahasında antrenörlük yapmak, bu stresi yaşamak istemiyorum. Mayısta zaten sözleşmem bitiyor. İstanbul’dan ayrılacağım. Yaparsam sadece danışmanlık yaparım’ dedi. Feldkamp, Skibbe ile ilgili bir soru üzerine, ‘İstanbul çok basittir. Başarılı iseniz size sandalla Boğaz’da tur attırırlar. Aksi halde yüzme öğrenmek zorundasınız!’ ifadesini kullandı.

yüzerek mi gidersin ucarak mı otobuslemi yoksa arabanlamı gidersin bilmem...Senin Yaşındakiler Evinin bahçesinde çiçek yetiştiriyor, sende yapsana...

ugursuz bu adam uğursuz.Belki 6 hafta kala almanya'ya kaçarda yine sampiyon oluruz. :)

Dede bir ayağın çukurda git istirahate çekil,futbolu bırak artık mesai bitmedimi!

Geçen sene teknik direktör olarak istifa etti. Bu sene teknik dansiman olarak geri döndü.

Simdi giderse, gelecekte baskan adayi olarak geri döner :D Anlayacaginiz bize Kalli'den kurtulmak yok.

Karl Heinz Feldkamp takımdan ayrılmıştır. Kendisine bugüne kadar verdiği hizmetlerden ötürü teşekkür ederiz.

GSCimbom Yönetimi

Konu "Gündüz Kılıç Tarih ve Anılar Forumu" forumuna taşınmıştır.

Cevap: Karl-Heinz Feldkamp | 2008/2009 Sezonu Teknik Danışmanı

Yeter artık gelmesin yakında ülkesinde ölüp gider zaten...

Üst Alt