Karneler nasıl geldi ? [Sömester tatili] - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karneler nasıl geldi ? [Sömester tatili]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Karneler nasıl geldi ? [ Geçmiş Olsun ]

Tüm İnternet Alemine GSCimbom olarak rezil olduk. Utanmaz herifler :p :D

puhahaa ben yazıcaktım sen benden önce davranmışsın tamerim.. :D

bence bu topa ziyaretçilere kapayalım.. biz görsekte bişe olmaz,nede olsa üyelerimizi aç çok tanıyoruz.. :D :p açıkcası ben daha çok zayıf bekliyordum..beklediğimden az geldiği için,beni yanılttığınız için teşekkür ederim.. :D :p

Ohh be teşekkür aldım.. :D

Tebrikler Onur.. :)

puhahaa ben yazıcaktım sen benden önce davranmışsın tamerim.. :D

bence bu topa ziyaretçilere kapayalım.. biz görsekte bişe olmaz,nede olsa üyelerimizi aç çok tanıyoruz.. :D :p açıkcası ben daha çok zayıf bekliyordum..beklediğimden az geldiği için,beni yanılttığınız için teşekkür ederim.. :D :p

Ezilmisiz yahu :D

Birde unutmadan.Batuhan'ın sayısal olduğu haldeki sayısaldaki başarısı dikkatimi çekti . :D Devamsızlığında ayrı bir güzelmiş. :D

Neyse moral bozmayalım beyler.Daha bunun 2. dönemi var :cool: :p

Sanırım belge alamasamda ortalaması en yüksek olan ben varım :) 9 tane 5 2 tane 4 3 tane 3 1 tane 2 ve bir tanede 1 ile :D

Evet ifiniiiim, bir dönemi daha 100 tam not ile Taktir alarak atlattık :cool:

Yalnız, Uluslararası İlişkiler bölümü istediğim için kanun gereği son notu almadan önce 84 idi ortalamamız. Ancak dört günlük İngiltere'de çevirmen olarak görev yağınca ortalama 100 oldu :cool:

Karneyi saymama gerek yok heralde :p

Onurluyuz, gururluyuz :cool:

Okulu bitireli 3 yıl oldu karne almayı özlemişim yahu ;) kötüde olsa onun bir heyecanı vardı.Değerini bilin arkadaşlar:D

12. sınıf fen bölümü öğrencisi olarak yine yeni yeniden her eğitim ve öğretim yılı ilk döneminde olduğu gibi ``HASS.....NAME`` diye tabir edilen karneden almış bulunmaktayım.:Dİkinci dönem karnesi,ÖSS ve Özel Yetenek Sınavı'nda tekrar karşınızda olmak dileğiyle...:asd::D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt