Karneler nasıl geldi ? [Sömester tatili] - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karneler nasıl geldi ? [Sömester tatili]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Karneler nasıl geldi ? [ Geçmiş Olsun ]

12. sınıf fen bölümü öğrencisi olarak yine yeni yeniden her eğitim ve öğretim yılı ilk döneminde olduğu gibi ``HASS.....NAME`` diye tabir edilen karneden almış bulunmaktayım.:Dİkinci dönem karnesi,ÖSS ve Özel Yetenek Sınavı'nda tekrar karşınızda olmak dileğiyle...:asd::D

:D:D

Taktir aldım,3 tane 4'üm var.Bu taktir belkide yeni telefonumun garanti belgesi olur.:p

TESekkür aldım süper bişey acıkcası bizim okul için ve ayrıca ovünerek söylüyorum bi tm ci olarak matematik ve geometrim 5 düştü ama karnenin gerisi 4 ve 3

Renktaşlar belge almak nasıl bir duygu.Ben o duyguyu tadamadım..:)

Ben bu duyguyu tadalı 1 yıl oldu.İnanılmaz bir duygu en önemlisi artık aileden bir baskı yok çünkü Belge getirdin onların istediği görevi yerine getirdin.Herşeyi hakettin bilgisayar serbest o serbert,bu serbest ve arkadaş ortamı arkadaşlar içindede tabiri caizse göğsünü kabartır şekilde. - Ben belge aldım siz ne aldınız? gibi içinde laf sokmuşcasına cevap beklemeler yani kısacası.

Anlatılmaz Yaşanır. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt