Kasap - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Kasap

sivas fener maçında sivasın toplam faul sayısı 7 ,

sarı kart filan da yok zaten bildiğim kadarıyla

Çünkü topla oynadığında çok tehlikeli olan oyuncularımız var.Diğer takımlarda bu oyunculardan olmadığından sorun olmuyor.Keita - Baros - Kewell - Gio - Arda - Jo - Elano sene başından beri maruz kalmadıkları pislik kalmadı,Gio ve Jo hele,geleli 2 maç oldu ama izlerken benim içim acıdı.Üzüldüm elemanlara.

Dün Arda sağ kanatta verkaç yapmak isterken topu attıktan sonra adam ayagını arkaya doğru sallayıp Arda'nın geçmesine izin vermedi.

Bu nasıl bir futbol anlayışı anlamak mümkün degil,adam sakatlanır ayagı kırılır kimsenin umrunda degil.

Lanet olsun sizin gibi futbolculara,lanet olsun pısırık hakemlere!!!

Sedat Akçay sadece tipinden 10 sene rahat yer. Böyle şerefsizler yüzünden maç izliyemiyoruz be !

Dün Arda sağ kanatta verkaç yapmak isterken topu attıktan sonra adam ayagını arkaya doğru sallayıp Arda'nın geçmesine izin vermedi.

Bu nasıl bir futbol anlayışı anlamak mümkün degil,adam sakatlanır ayagı kırılır kimsenin umrunda degil.

Lanet olsun sizin gibi futbolculara,lanet olsun pısırık hakemlere!!!

Haa bak o pozisyonu unutmuşum.Adam göz göre göre çelme taktı Arda'ya ve kart görmedi.Gio kendini yere atmış,kart göstermezsek ayıp olur ama değil mi !?

Şunu da eklemek lazım. O adamların en azından bir oyun planları. Rakibi yıldırmak da bir oyun anlayışıdır. Bizim hiç bir planımız yok. Rüzgarda savrulan naylon poşet gibiyiz.

Türkiye'de Cüneyt Cakir elestiriliyor cok kart ve penaltilar verdigi icin ama Fifa'ya göre Türkiye'nin en iyi hakemi, sert oyuna müsade etmedigi icin

ülkemiz futbolunun en iyi becerdiği olay kasap yetiştirmek.tsl deki takımların çoğunda sedat ağçay ve yalçın ayhan denilen futbolcu düşmanı kasapları görmek mümkün.bunları görmeyen federasyona buradan sesleniyorum :allah belanızı versin...

Yok daha fazla yıldız oyuncu almayalım artık. Mücadele gücü yüksek oyunculara yönelmeliyiz. Ligin ortasında takımın yarısını sakat verdik. :(

Üst Alt