Kasap - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Kasap

Turkiye'de hangi is kolunda ahlakiyla ve kurallariyla oynayan kazaniyor ki? Vergi kaciran el ustundedir, tehdit edenin tehdidi yanina kar kalir. Parani almak icin mutlaka pesinde kosman gerekir. Borcu olanin durumu olmadigi icin degil. Ahlak gitmis, adam icinden dur bakalim diyor, hemen odemeyeyim, biraz beklesin. Boyle degil mi cevreniz arkadaslar? Bu ulke bu hale gelmedi mi? Trafikte insan gibi surersen sen ezilmez misin? Kapi tutarsin arkadaki de gecsin diye, bir tesekkur almazsin. Dovmedikleri kalir. Meclistekiler hala aptal saptal konulara vakit harcasin. Bu ulkede cok basit ayrintilarda her gun ahlakli insanlar, kuralina gore oynayan insanlar igfal ediliyor. Kim sesini cikariyor?

enginmemislerlucasneill.jpg

Yuh ya oha ya

Böyle pozisyonlara direk kırmızı vermek gerekir ama nedense bizim oyuncular her maç bacaklarını tutup sızlansa da kart felan çıkmıyor. İlla maç içinde kafa göz dalmak mı lazım?

Yönetim neden bi açıklama yapmıyor Sene başından beri hakemlerin gerek yanlış kararları gerekse yanlı tutumları ve rakiplerimize gösterilen müsamaha ile onların yanlış karar!lardan kazandıkları puanlar yetmedi mi. Adnan Polat başkanım daha ne kadar uslu iyimser havasında duracağız. Takım komple sakat oldu neredeyse. Bıktık artık. Bu sene bu sakatlar bizi şampiyonluğa giderken 5.liği zor verir. Sportif başarıyı geçtim. Kayserispor bildiğin kasap takımı. Caner ve arda da bu maçta gider diyeceğim şom ağızlı ilan edileceğim ama gerçek bu. Eskiden A takımdaki oyuncuyu kenara alır A takımdan birisini sokardık oyuna. Şimdi B takımdan bir oyuncuyu alıyoruz kenara paf takımdan birisini sahaya sürüyoruz. Yetti artık Başkan açıklama yap bu hakemler müsamaha gösterdikçe ezilen biz oluyoruz

85. dakikada manasız(!) yere İsmail Güldüren 'i oyuna alan hocalar var ligimizde. Anadolu 'dan şampiyon falan çıkmasın. Büyük gelir bu eziklere.

bu kasapların amaçları futbol oynamak, iyi oynayarak kazanmak olsaydı; biz geçen sene şampiyon olurduk. özellikle bize karşı oynarken utanmasa t.d. sahaya girip bizim oyunculara tekme atacak.ezeli rakibimiz bile korkudan bu tip taktikle karşımıza çıkıyor. hatırladığım kadarıyla bu sene bjk ve trabzon dışında oynadığımız bütün maçlardan sonra mutlaka bir iki oyuncumuzu darbeye bağlı sakatlıklardan dolayı kaybettik. yazıklar olsun tslye ve hayvani t.dlerine. kimse demesin GALATASARAYda takım oyunu yok, bütünlük yok diye. ilk 11in 5 oyunccusu sakat, nasıl takım oyununu, total futbolu bekleyebiliriz ki??? ADNAN BAŞKAN da çıkıp; oyuncularımızı sakatlayanlara ve buna göz yuman hakemlere karşı hakkımızı arayacağız'' demelidir. gerçi bu mafyavari bir sözdür, galatasaraylılık durumuna yakışmaz ama biz verilmeyen penaltıları, görülmeyen ofsaytlar için hakkımızı istemiyoruz. BİZ, HER MAÇIMIZDA EN AZ 5 KIRMIZI KART GÖRMESİ GEREKEN RAKİPLERE VE BUNU GÖSTERMEYEN, (EMİRLERE UYARAK) GÖRMEZLİKTEN GELEN HAKEMLERE söylüyoruz.

Bu kadar olmazki yönetimin artık konuşması lazım Antep Denizli Antalya maçlarında çokca örnekleri var adamların amacı belli, fb maçlarında bjk maçlarında bu olanların 1 tanesi bile olmuyo.Örn: Caneri ligdeki kasaplar sanki sakatlamak için anlaşmış 3. maç sonunda başardılar. Bu futbolcular kasap felan değil Hayvan, bunların en büyüğüde emre belezoğlu...

Bu pozisyonlara izin veren hakemlerin ben de bin türlü belasini versin diyorum, icimdeki kini nefreti buraya yazabilsem keske ama yazarsam muhtemelen son mesajim olur, ah ah küfür serbest olacakta ben burada icimi iyice bi dökecegim,Yeter ulan hakemler Yeter size gece gündüz beddua edecegim insallah hicbir isiniz rast gitmez siz bizim oyuncularimizin sagligiyla oynuyorsun bir gün yüce rabbim sizin saglinizla oynarsa o zaman görürüm sizi, allahtan tek dilegim size ve sülalenize bütün sansizliklari vermesi...

Bu ve bunun gibi hareketler ne yazık ki bundan sonra da devam edecek.Ne de olsa ortada olayların bu duruma gelmesini engelleyecek hakem falan yok.Ne olacak canım önce adamın ayağını kırarsın.Sonra dalga geçer gibi telefonla arayıp halini hatırını sorarsın içinden oh ne güzel kırdım derken:rolleyes:Üst üste gelen darbelere dayanamayan rakip takımın futbolcusu can havliyle biraz sert müdahale yapsa ne hikmettense kırmızı kartlar çıkıverir.Burası Turkcell Super Lig:rolleyes:Olur böyle şeyler.

Şaka yapmıyorum, kısasa kısas; ikinci maçta verin Barış'ı 10 dk gitsin yalçının ayağını eline versin 8 hafta ceza yesin isterse.

Üst Alt