Kasap - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu Odunların, Kalasların Olduğu Lige Galatasaray Fazla!

Bireysel olarak oyuncular iyimi - Türkiyenin en iyisi

Takım kaliteli top oynuyormu - Hayır cok kalitesiz oynuyor

Takımda gerekenmeyen futbol cahili topcular varmı - Evet Var

Bu takım Türkiyeye daha önce hiç gelmemiş GENÇ YAŞTAKİ YILDIZLARI getirebiliyormu - Evet getirebiliyor

Bazılarına bu durum giriyormu - Evet Jo'nun Bonus saçları gibi giriyor

Diyeceğim şu

Galatasaray camiası bu ligin üstünde bir takım cünkü futbol oynamaya calısan futbolculardan kurulu bir takım cünkü yönetim yıldızları getirebilen bir takım cünkü gelen futbolcuları futbolu bilen kalas olmayan futbolcular

Ancak bu lig değil 320 milyon 32 milyon zor edecek lig KALAS ODUN DANGALAK BİLEĞE GİREN topculardan oluşan bir Ligdir bu lig ve

Elano , Joao , Arda gibi adamlar fazladır ki Ardayı ayrı tutuyorum adam burada yetiştiği için bu KALAS ODUN DANGALAK ları tanımış ve artık mücadele edebiliyor onlarla

Peki camianın AVRUPA'dan getirdiği DÜNYACA ÜNLÜ YILDIZLAR ne olacak Jo daha yeni oynamaya baslıyorken EŞŞEĞİN biri geliyor sakatlıyor

Ligde BÜYÜK TAKIM diye lanse edilen AVRUPADA hiçbir cacık yapamayan fener'de dahi bircok DANGALAK EŞŞEK ODUN futbolcu var Ör:Lugano,Selçuk

Yani bu takım Almanya ligine filan gitsin bu KALASLARDA birbirleriyle oynasınlar

Bu takım bu lige fazladır bence.

Cevap: Kasap

Kalite kalite diyoruzda 320 milyonlardan falan bahsediyoruz herşeyi bir kenara bırakın arkadaşlar. Bir lig üzerine bu kadar oyunlarlar oynanmaya devam ettikçe, MHK buna alet olmaya devam ettikçe, federasyon mentalitesini değiştirmedikçe, ön önemlisi bu CAHİL kafalar değişmedikçe istediğiniz yıldızı getirin ama sakın KALİTE'den bahsetmeye kalkmayın. Bu kafalar değişmedikçe ne bu kasaplık ortadan kalkar ne bu kasaplığa bir dur diyen çıkar bu ligden de CACIK olmaz. "BAZILARI"da aldıkları yalan şampiyonluklara sevinir avrupada sıfır çekip ülkemizi rezil eder evine döner. Hiç mi hiç kendimizi kandırmayalım bu gidişatın değişeceğine hiç inanmıyorum. İnşallah yanılırım da herkes akıllanmaya başlar işte o zaman Şampiyonlar liginde her sene Türkiye'nin adı duyulur, işte o zaman her sene bizden de bir iki takım yarı finallerde finallerde oynar. Kalite mi? Bırakın Allah aşkına.

Bunları kasap yapan hakemlerdir. Dikkat edin Fener'de bu tür darbeye bağlı sakatlıklar olmuyor. Veyada bir başka deyişle Şifo Mehmet'in takımı Antalya Beşiktaş'a bu kadar hunharca ve sert oynamıyor. bilmem anlatabildim mi?

" Jo'nun işini bitirdik! "

Sarı-Kırmızılı futbolculardan inanılmaz iddia!

YALÇIN: Jo’nun işini bitirdik, artık rahat oynarız.

GS’Lİ FUTBOLCU: Sen ne diyorsun, nasıl böyle bir şey yaparsın?

YALÇIN: Konuşma seni de sakatlarım.

GS’Lİ FUTBOLCU: Necati, Yalçın’a bir şey söyleyin ayıp ediyor.

NECATİ: Tamam, merak etmeyin. Yalçın sen de oyununu oyna.

Antalyalı Yalçın’ın Necati’ye böyle dediğini duyan Galatasaraylılar’ın çıldırdıkları öğrenildi. Yalçın’ın, kendisine “Ne demek bu?” diye bağıran Cimbomlu bir oyuncuya da “Seni de sakatlarım” tehdidi savurduğu öne sürüldü!

Antalyaspor-Galatasaray maçı sahada bitti ama perde gerisinde yaşananlara bakılırsa masada devam edecek gibi görünüyor... Sebep ise Cimbom’un yeni transferi Jo Alves’in sakatlandığı pozisyon!.. Bu konuda Florya cephesinde büyük bir öfke hakim. Zira futbolcular da teknik heyet de Antalyaspor’un kasıtlı olarak çok sert oynadığını iddia ediyor ve “Toplu katliama uğradık” görüşünü savunuyor.

MAÇ BOYUNCA KÜFÜR TAARRUZU!

Galatasaray kanadına göre saha içinde gerçekleşen dialoglar da bu iddiaları güçlendirecek nitelikte. Sarı-Kırmızılı

futbolcular, Jo’nun sakatlandığı pozisyonun akabinde Antalyasporlu Yalçın’ın takım arkadaşı Necati Ateş’e dönerek “Jo’nun işini bitirdik. Artık rahat oynarız” şeklinde seslendiğini öne sürdü. Bunu duyan G.Saraylı bir oyuncunun “Sen ne diyorsun, nasıl böyle bir şey yaparsın?” diyerek Yalçın’ın üzerine yürüdüğü ve karşılıklı küfürlerin havada uçuştuğu belirtildi. Yalçın’ın kendisine sert çıkan bir başka Galatasaraylı futbolcuya da “Konuşma seni de sakatlarım” tehdidi savurduğu ve sonrasında bazı Sarı-Kırmızılı oyuncuların Yalçın’ı eski takım arkadaşları Necati’ye şikayet ettikleri ifade edildi. Necati’nin ise olayları geçiştirip yatıştırmaya çalıştığı vurgulandı. G.Saraylı futbolcular ayrıca Antalyalı rakiplerinin maç boyunca kendilerine sürekli küfür ettiklerini de öne sürdü.

NE DEDİLER?

ÖZDİLEK: G.SARAY SİNİRLİYDİ!

“Futbol topuna karşı sert bir gece oldu. Aynı mücadeleyi Galatasaray da gösterdi. Biz futbolun sorumluluklarını

yerine getirdik. Mücadele ön planda oldu. Galatasaraylı oyuncular istediklerini yapamayınca sinirlendi. Maçı pozisyon üretmeden bitirdiler.”

YALÇIN: YENİLGİYİ KABULLENEMİYORLAR

“Benim böyle bir şey söylemem de düşünmem de imkansız. Sakatlık yüzünden 5 defa ameliyat olmuş biriyim. Kimsenin sakatlanmasına vesile olmadım, olmam da. Agresif oynayabiliriz. Neticede onlarda da Servet bu yönüyle tanınıyor. Kimseyle öyle bir konuşmam olmadı. Olduysa yola çıkmak nasip olmasın. Bu iddianın aslı astarı yok. Zaten Jo’nun sakatlanmasında benim hareketim yok. Şenol’la aralarına girmek istedim. Büyük takımlar yenilgiyi kabullenemiyor. Biz maçı emeğimizle kazandık.”

NECATİ: HERKES ADAM OLCAK!

“Böyle bir şey olabilir mi? Bilerek futbolcu futbolcuya vurup sakatlar mı? Ayrıca Jo topa vururken sakatlandı. Yalçın ile ne alakası var? Yalçın’ın iki kez çapraz bağları koptu. Sakatlığın ne demek olduğunu bilen biri. Yalçın iddialardaki sözlerin hiçbirini söylemedi, söylemez de. Bu iddiayı ortaya atanlar ayıp etmişler. Herkes oynadığı futbola baksın. Ben 4 yıl G.Saray forması giydim. Gazeteciye laf satacağına herkes adam olacak, işini yapacak. Kimseye kendimizi ezdirmeyiz.”

Kaynak: Jo'nun işini bitirdik! - Milliyet.com.tr

:rolleyes:

Bu Yalçın denilen kalas,kazma ve bilimum cahilin önde gidenleri oldukça bu ülkede ne futbol ne de başka şeyler doğru düzgün işler !

15902488.jpg

Gencler macinda Keita'ya atilan tekme

Bu posizyonda sari verildi ama Keita'ya itirazdan dolayi :rolleyes:

Suan TGRT kanalinda Cem Papila konusuyor ve diyor ki:

Galatasaray'li futbolculara yönelik cok sert ve kasitli müdaheler oldugunu görmekteyiz son haftalarda.

Tam böyle demedi, ama hemen hemen böyle konustu...

kasap tabiri o ahlaksız için bi gurur kaynağı olabilir biz ona en iyisi emek hırsızı yada ahlaksız diyelim

Üst Alt