Kasap - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Kasap

Bu gün Fener'den Uğur Boral da sezonu kapattı. Yazık bu oyunculara.

Süper Lig'de radikal bir düzenlemeye gidilmeli ve her maç sonradan bu tarz hareketleri yok etmek için banttan izlenip sıkıca denetlenmeli. Bu şekilde futbol dışı sertlik uygulayanlar da bizden bile olsa en sert şekilde cezalandırılmalı.

Bu yapılsa keşke. Rijkaard'ın yapamadığını Federasyon yapar böylece.

Bazı bize karşı sert oynayan oyuncuların ve bazı çirkef oyuncuların sakatlanmasını istiyorum Bu yüzden dediğiniz gibi keşke rijkaard A2 takımdan 2 kişi sürse son 5 dk da bu adamların tek görevi biçmek olsa . İçimden nedense **** sakatlanmalı diye biri geçiyor ama isim vermeyeyim neyse:D

Şu iki pozisyonda hakemin art niyeti yoksa ne var? Caner kaç maçtır kendisini uzun süre takımdan ayrı bırakabilecek tekmelere maruz kalıyor, bir tane Allah'ın kulu hakem bu müdahaleleri cezalandırmıyor.

Engin'in Neill'a yaptigi hareketi gormemistim, cidden hayvanlik yapmis cezasi kirmizi degil 1 ay ceza falan olmali.

Son 2 maçta Caner'e acımasızca basılıyor.Peki neden Caner.Neden Barış'a,Ayhan'a basılmıyorda Caner'e basılıyor 2 maçtır?

Ne çekiyorsak bu çobanlardan çekiyoruzya zaten

Geçenlerde

Telegolde Luganonun bu sene başından beri gördüğü sarı kartları gösteriyorlar

Hemen Hemen hepsi direk kırmızı kartlar ama hakemler sarıyla geçiştiriyor yada hiç vermiyor

Bu tırsak hakemler olduğu sürece daha çok izleriz böyle hareketler

Bu arada hakemler için ben ayrı bir topic açılmasını istiyorum. Özellikle fb ve bjk lehine çalınan yanlış düdükler de resmedilmeli yazılmalı ve yönetime belge diye gönderilmeli.

Bugün gene bursanın nizami golü yenildi. Üstelik bizim gençlerbirliği maçında kewell ın 14 santimlik ofsaytı gören hakemdi. İsmail şencan adama demezler mi 1 metre geriden çıkan adamı görmüyorsun 14 cm i görüyorsun. Eyyam yapmayın adam gibi maç yönetin standardınız olsun. Bizim maçlarda rakip tekme tokat dalıyor.. Körmüsünüz?

Bjk ye de geçen hafta verilen penaltıyı unutmadım. 17. hafta da bjk ye verilmişti penaltı gene haksızdı.say say bitmez.bence ligin 1. haftasından itibaren bu hakem hatalarını derleyecek bir başlık açılsın lütfen

Ne çekiyorsak bu çobanlardan çekiyoruzya zaten

Geçenlerde

Telegolde Luganonun bu sene başından beri gördüğü sarı kartları gösteriyorlar

Hemen Hemen hepsi direk kırmızı kartlar ama hakemler sarıyla geçiştiriyor yada hiç vermiyor

Bu tırsak hakemler olduğu sürece daha çok izleriz böyle hareketler

Abi hakemlere tepki olmazsa tabi sarı kartla geçiştirirler kırmızı kart verip olay çıksın istemiyorlar ama hiç acımayacaksın bu heriflere taraftarların tepkisi önemli burada

Bu arada hakemler için ben ayrı bir topic açılmasını istiyorum. Özellikle fb ve bjk lehine çalınan yanlış düdükler de resmedilmeli yazılmalı ve yönetime belge diye gönderilmeli.

Bugün gene bursanın nizami golü yenildi. Üstelik bizim gençlerbirliği maçında kewell ın 14 santimlik ofsaytı gören hakemdi. İsmail şencan adama demezler mi 1 metre geriden çıkan adamı görmüyorsun 14 cm i görüyorsun. Eyyam yapmayın adam gibi maç yönetin standardınız olsun. Bizim maçlarda rakip tekme tokat dalıyor.. Körmüsünüz?

Bjk ye de geçen hafta verilen penaltıyı unutmadım. 17. hafta da bjk ye verilmişti penaltı gene haksızdı.say say bitmez.bence ligin 1. haftasından itibaren bu hakem hatalarını derleyecek bir başlık açılsın lütfen

En iyisi bu, bütün maclarin özetlerini indirip bütün tuhaf kararlari bulmak lazim :2_thumbs_up_-_anima

Yanılmıyosam Beşiktaş yönetimi bir ara kendisine yapılan hakem hatalarını medyaya göstermişti,acımayacaksın bu hakemlere baskı altına alması lazım camianın,hepsi tırsak bunların kırmızı kart göstermekten acizler

Yanılmıyosam Beşiktaş yönetimi bir ara kendisine yapılan hakem hatalarını medyaya göstermişti,acımayacaksın bu hakemlere baskı altına alması lazım camianın,hepsi tırsak bunların kırmızı kart göstermekten acizler

Kesinlikle evet bu insanlara efendi gibi davranmak yaramaz her hafta maçtan sonra açılama yapcaksın bak bakalım bida yapabiliyorlar mı

Hakemlerin bu kasapıklara taviz vermemsi gerekiyor. Bizdede Barış aynısını yaptımı basacak kırmızıyı bakalım bir daha yapıyorlar mı . EPL de futbol topa sert bizde futbol adama sert çünkü tek anladığımız müdahale ve mücadele biçimi bu. Hakemlerin bu alışkanlıkları durdurması için brifingler verilmeli , çalışmalar yapılmalı

Haberturk te bugün bir haber var. Antalya maçında jo sakatlanınca yalçın denen mahlukat necatiye seslenmiş joyu bitirdik diye. daha sonra bizim oyunculara siz de fazla konuşmayın sizi de sakatlarım demiş. bu adamlara prim veren hakemler oldukça, biz de kulüp ve taraftar olarak sessiz kaldıkça oynanan oyun böyle devam eder. ezikleri hem şampiyon yapmak, hem de kupayı aldırmak bunların amacı. bilica nın her maç atılması lazım. bize gelince kaplan kesilen takımlar, eziklerin karşısında siniyorlar. sebebi belli biraz üstüne gitseler hakem eyyama başlıyor, bilica ve lugano isimli iki kasap tekme tokat oynayarak adamları dağıtıyor. hakemde tribündekiler gibi sadece izliyor. sesimizi daha gür çıkarma zamanıdır artık. tepkimizi hissettirmeliyiz. Unutmayalım ki biz Galatasaray'ız.

Sonuçta hepiniz Ekmek parası için oynuyosunuz. Faul futbolun içinde olan bişi ama çekersin itiklersin v.b şeyler yaparak faul yaparsın futbolcunun hayatını bitirecek şekilde faul yapmak günah ve insanlık degildir.

Üst Alt