Kasımpaşa Küçülmeye Gidiyor, Eren Derdiyok'u Alın | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kasımpaşa Küçülmeye Gidiyor, Eren Derdiyok'u Alın

Riza Calimbay'in bile acikladigi bu kücülme mevzusundan sonra Scarione gibi takimin yildizi ayrildi.

Bu bizim icin firsat olabilir: En fazla gol atan yerli oyuncu Eren Derdiyok'tu. 14 yabanci kuralini göz önünde bulundurursak vasat üstü yerlilere sahip olmamiz sart. Elimizdeki cer cöpü takasta teklif edelim + bir miktar para verelim. Olcan'i fln istedikleri konusuluyor. Sözlesmesi sezon sonunda bitecek Eren Derdiyok'un bedava gitmesini istemeyeceklerdir.

Kasimpasa'nin stopere, ön liberoya, kanat ve forvete ihtiyaci var.

Verilmesini münasip gördügüm isimler ve transfer sartlari:
-Koray Günter (opsiyonsuz 1 sene kiralanabilir zira 5.stoper konumunda ve bu zamana kendini gösteremedi)
-Ryan Donk (eski ögrencileri. baski yaparsak gider bir sekilde, gerekirse üstüne para veririz oyuncuya)
-Olcan Adın (istedikleri söyleniyor zaten, Olcan Istanbul'da kalmak isteyecektir. Üstüne para verip gönderelim)
-Emrah Başsan (neden alindigini kimsenin bilmedigi bu oyuncunun ücreti gayet makul. 1 sene opisyonsuz verilebilir)
-Umut Bulut (istedikleri söyleniyor zaten, Umut Istanbul'da kalmak isteyecektir. 1m€ sunu verelim gitsin)

ereni forvet hattına kim katarsa ciddi iş yapar futbolu bilen ender yerlilerden bence fener yada bjk alacak bekleyip göreceğiz

bas bas bağırıyorum 2 gündür 4 mio + umut bulut karşılığında biter bu transfer hala neyi bekliyor bunlar hayret birşey serdara 4 veriyorsun stoper ihtiyacın zaruri değilken forward de para sakınıyorsun böyle iş mi olur

yalnız kasımpaşa umutun maaşını karşılayamaz %30 unu filan bir sene daha biz veririz..

Konuyu açan adminden en başta kendisini sonrada ülke içinden transfer isteyen tüm üyeleri BANlamasini talep ediyorum.

Yeter be tüm kazmalar bize geliyor.
Sırf 2 çöp ten kurtulacağız diye yeni çöp istemiyorum.

HELAK OL DURSUN.

Konuyu açan adminden en başta kendisini sonrada ülke içinden transfer isteyen tüm üyeleri BANlamasini talep ediyorum.

Yeter be tüm kazmalar bize geliyor.
Sırf 2 çöp ten kurtulacağız diye yeni çöp istemiyorum.

HELAK OL DURSUN.
bu yönetimin kapasitesi avrupa 3.liginden oyuncu almaya bile yetmiyor geçen sene niasse gelmesin dedik tüm sezonu forvetsiz geçirdik sonuna kadar haklısın ne eren ne de rodellega bizim formayı birinci öncelikte giyecek oyuncular değil ancak artık yeni vizyonumuz avrupa fatihi olmak yerine anadolu kaplanı olmak olduğu için bu transferler artık tek çaremiz maalesef :( :( tabi bunları bile alacak potansiyel olduğundan emin değilim !!!

Üst Alt