Kasımpaşa Küçülmeye Gidiyor, Eren Derdiyok'u Alın - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kasımpaşa Küçülmeye Gidiyor, Eren Derdiyok'u Alın

lEBq5E.gif

Önder özen gibi hırbolar futboldan ekmek yerken murhan kardeşimiz bu forumda harcanıyor ve belki de geleceğin süleyman hurma fırsatını kaçırıyor yazık

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

@Can BÜYÜK bu mesajı beğenmişsin,düşüncelerinde bir değişiklik var mı?

Dedektif gibisin mübarek :D

Mali acidan düsüncelerim degismedi, hala kazik oldugunu düsünüyorum. 1 sene kontrati kalmis adama 4 Milyon verilmez, hele hele Türkiye'de hayatta verilmez.

Adamlar zaten sikisik durumda ve koz sende, 2,5 veriyoruz maksimum yoksa seneye bedava aliriz desen elleri bagli cünkü para eden tek oyunculari Eren. Ya verecekler ya da ellerinde tutup seneye bedava alacaksin. Bizimkiler gittiler 4 verdiler. Performansi iyi simdiye kadar, ama Eren'e cok yük biniyor ayni Tolga'ya da oldugu gibi. Tüm sezon bu iki adamin bizi her mac her mac tasimasini bekleyemezsin.

Mali acidan düsüncelerim degismedi, hala kazik oldugunu düsünüyorum. 1 sene kontrati kalmis adama 4 Milyon verilmez, hele hele Türkiye'de hayatta verilmez.

Adamlar zaten sikisik durumda ve koz sende, 2,5 veriyoruz maksimum yoksa seneye bedava aliriz desen elleri bagli cünkü para eden tek oyunculari Eren. Ya verecekler ya da ellerinde tutup seneye bedava alacaksin. Bizimkiler gittiler 4 verdiler. Performansi iyi simdiye kadar, ama Eren'e cok yük biniyor ayni Tolga'ya da oldugu gibi. Tüm sezon bu iki adamin bizi her mac her mac tasimasini bekleyemezsin.

derdiyok mali anlamda alabileceğimiz en uygun forvetti. :)

Peki 4'e kimler alınabilirdi sence?

Ama bir dediğine katılmıyorum.Bir sene daha beklersen belki o beklediğin sene boşa gidecek sırf forvetsizlikten?

Üst Alt