Kasımpaşa Maçının Hakemi Ali Palabıyık! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kasımpaşa Maçının Hakemi Ali Palabıyık!

Abi mevzu o değil ki. Senin lehine 2 hata yapan adamlara lisans çıkartmayıp, aleyhine skandal bir derbi yöneten adama şöyle gergin bir süreçte bizim maça atamak. İyi yönetse bile sürekli provoke ediyor adamlar bizi.
Lehimize hata yapan degil, aleyhimize hata yapmayan yani duzgun iki mac yoneten hakemlere lisans cikarmadilar.

Sadece konuşarak ne yönetim ne taraftar ultraslan hicbisey yapamaz aksine dahada ceza alırız eylem olmadan yazıları kaale bile almıyor herifler

Bizim lehimize hata yapılan adamların kariyeri bitirilirken bizi yakan hakemlerin ödül olarak bizim maçlara atanması niyetlerini belli ediyor zaten. Ama yapacak bir şey yok. Ligde 3 büyüklerin maçını idare edebilecek zaten 6-7 tane adam var, bu katıksızlarda bir şekilde bizim maçlara düşecekler. Ha, bu şerefsizlerin maçası Fener maçına Ümit Öztürk'ü atamaya yeter mi yetmez ama dediğim gibi yapacak bir şey yok, şu kadrolarla bizim hakem makem dinlemeden Kasımpaşa'ya karşı tek kale maç oynayıp 4-5 tane sallamamız lazım her türlü.

Hakeme bırakmayalım artık maçı. Daha ilk yarı 2-3 tane çakıp maçı koparırsak hakem bir şey yapamaz. Konya maçında olduğu gibi kabız bir futbol oynarsak hakeme fırsat vermiş oluruz.

Falcao'lu Galatasaray Arena'da hakemi de yenmeli.

Susarsanız böyle olur işte. Kadiköydeki maçta biz öyle gol atıp yıllar sonrası galip gelseydik ali kOÇ ve yönetimi bunun hakemlik hayatını bitirirdi.
Tabiki bunları konuşan yok medya’da. Rize ve Akhisar maçlarını bulmuşlar onları hep anlatıyorlar. Bizim doğrandığımız o kadar maç olmasına rağmen geçen sezon.

Bakın görün bu maçta fb-ts maçındaki fenerlilerin ettiği küfürün yarısını bizim taraftar etsin, ki istedikleri bu, tribünü kapatırlar hiç düşünmeden.

Böyle hakemlerin ilk haftalarda verilmesi avantaj eğer kayda değer bir hata yaparsa baya bir verilmez. Ben Kasımpaşa maçında taraftar desteği ile güzel ve renkli bir galibiyet elde edeceğimizi düşünüyorum.

Üst Alt