katar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ee ama katar kem kum ????

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Evet, kaynak oldukça güvenilir. Ensonhaber'in Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisini referans alıp yaptığı haber. Bu ikili sanırım yalan haberde combo yapıp %55 canı tek vuruşta götürebilir Street Fighter'da.

Adamlar sadece Bein Sport'a 500 milyon Euroluk yayın ihale bedeli ödememişler miydi ben mi yanlış hatırlıyorum?
Peki Türk Telekom Katar firmasına satılmıştı bir ara sanki hisse olarak? Onun bedeli neydi?

Gerçi Katar benim gözümde taşeron sadece. Para aklayıcı .

Turk telekomun satisi muhtemelen tarihimizin en buyuk soygunudur. Adamlara telekomu satıyorsun, adamlar bunun parasini bizim bankalarımızdan aldıkları kredilerle ödüyorlar(bunun dünyada örneği yok, yabanci yatirimci ülkeye bir dolar bile sokmadan sirket aliyor), sonra telekomun içini bir guzel boşaltiyorlar ve kredileri ödemeden kaçıp gidiyorlar. Filmlik bir hikaye.

Turk telekomun satisi muhtemelen tarihimizin en buyuk soygunudur. Adamlara telekomu satıyorsun, adamlar bunun parasini bizim bankalarımızdan aldıkları kredilerle ödüyorlar(bunun dünyada örneği yok, yabanci yatirimci ülkeye bir dolar bile sokmadan sirket aliyor), sonra telekomun içini bir guzel boşaltiyorlar ve kredileri ödemeden kaçıp gidiyorlar. Filmlik bir hikaye.
Dogu bati catismasiyla katari aklar bunlar yine. Kemalist-dindar catismasiyla fetoyu aklayan, milliyetci-liberal catismasiyla cozum surecini aklayan yapi simdi yapar yarin kazandigi paralarin ustunde kandirildim diye aglar.

Tayyibin onunde secdeye dewam. Devran doner ;)

Evet, kaynak oldukça güvenilir. Ensonhaber'in Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisini referans alıp yaptığı haber. Bu ikili sanırım yalan haberde combo yapıp %55 canı tek vuruşta götürebilir Street Fighter'da.

Adamlar sadece Bein Sport'a 500 milyon Euroluk yayın ihale bedeli ödememişler miydi ben mi yanlış hatırlıyorum?
Peki Türk Telekom Katar firmasına satılmıştı bir ara sanki hisse olarak? Onun bedeli neydi?

Gerçi Katar benim gözümde taşeron sadece. Para aklayıcı .
Gir bak internete rdas, kaynak elinin altinda... Ben sadece haberi paylasiyorum.

Paylasmamin nedenide Katar a birsey satinca auwwww diye bir ton laf ediliyor ama Allahin Ingilizi, Almani veya Hollandalisi yatirim yapinca sikinti yok...

Abd araplari gunahlari kadar sevmez ama araplar yatirim yapsin diye ele etek operek etraflarinda donuyorlar ama hic bi Amerikali ABD yi araplara sattiniz demiyor ;)

Aklima su geldi :D

Papaz dönemi 15 milyar dolar soktular ne 2 milyarı ya geçin o işleri.

QNB satışı, Trabzon'da yapılanlar vs. kesin toplam 2 milyar dolardır.
Bu konuda katilirim admirim. Daha gecen 10% aldilar borsadan. Ona kac bayildilardi acaba?

Boyle bi haberde var

Üst Alt