katar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Açıklandı mı ya kaçırmışım ben

Ne kadar doğru bilmiyom ama haberlere öyle düşmüştü

Gir bak internete rdas, kaynak elinin altinda... Ben sadece haberi paylasiyorum.

Paylasmamin nedenide Katar a birsey satinca auwwww diye bir ton laf ediliyor ama Allahin Ingilizi, Almani veya Hollandalisi yatirim yapinca sikinti yok...

Abd araplari gunahlari kadar sevmez ama araplar yatirim yapsin diye ele etek operek etraflarinda donuyorlar ama hic bi Amerikali ABD yi araplara sattiniz demiyor ;)

Aklima su geldi :D

Tamam söylediğin iyi oldu renktaş.

ABD'nin tabiri caizse Arapların anasını ağlatmasını bizim Katarla olan ilişkimizle kıyaslaman oldukça ilginç olmuş. Mesela Kaşıkçı cinayeti sonrası yaşananlar aslında tabloyu açıklıyor da neyse.

katar'daki dünya kupası taraftarlar için fazla eğlenceli hale gelmeyecek gibi görünüyor. daily star'ın haberine göre, katar'da taraftarlar arasında tek gecelik ilişkiler yasaktır.

dünya kupası sırasında 'hiçbir istisna' olmayacak ve bekar futbol taraftarların yerel kanunlara uyması bekleniyor. dünya kupası şenliği sırasında sadece evli çiftlerin otel odasında serbest kalmasına izin verilecek. katar'da evlilik dışı cinsel ilişkiye ek olarak, aynı cinsiyetten kişilerle cinsel ilişki de cezalandırılıyor. bu yasaları çiğneyenler yedi yıla kadar hapis cezasına çarptırılabilir.

daha önce, taraftar bölgeleri (fan zones) ve stadyumlar hariç, alkollü içkilerin yasak olduğu açıklanmıştı.

katar'daki dünya kupası taraftarlar için fazla eğlenceli hale gelmeyecek gibi görünüyor. daily star'ın haberine göre, katar'da taraftarlar arasında tek gecelik ilişkiler yasaktır.

dünya kupası sırasında 'hiçbir istisna' olmayacak ve bekar futbol taraftarların yerel kanunlara uyması bekleniyor. dünya kupası şenliği sırasında sadece evli çiftlerin otel odasında serbest kalmasına izin verilecek. katar'da evlilik dışı cinsel ilişkiye ek olarak, aynı cinsiyetten kişilerle cinsel ilişki de cezalandırılıyor. bu yasaları çiğneyenler yedi yıla kadar hapis cezasına çarptırılabilir.

Ee bu zaten bilinen birsey. Bende bunu anlamiyorum bir anda Ingilizler galeyana geldi falan. Zaten boyleydi herifler ve orada Dunya Kupasi olunca ne bekleniyordu adamlarin goz yummasi mi di mi ama ? Gitsinler hesabi rusvetci Fransiza kessinler.

Üst Alt