Katıldığım Facebook Yarışması İçin Desteğinizi Rica Ediyorum


Değerli GSCimbom üyeleri. Dil eğitimi almakta olduğum Akdemİstanbul'un Facebook'ta düzenlediği yarışmaya katıldım. Yarışmayı kazanmak için sizlerin desteğini bekliyorum. Forumumuz, en büyük Galatasaray taraftar forumlarından biri olduğu için burada konu açmanın yarışma neticeme büyük tesiri olacağını düşündüm. Bana ayıracağınız birkaç dakikanızla benim yarışmada başarılı bir sonuç almama vesile olacaksınız.Facebook'ta arkadaş listemde olan üyelerimize davet yolladım. Bende ekli olmayan arkadaşlarımızda beni bu linkten eklerlerse sevinirim.Kadir Safa Karakaş | FacebookSiz beni ekledikten sonra arkadaşlık isteğinizi kabul edip size Akdemİstanbul daveti göndereceğim. Umarım davetimi kabul edip davet linkindeki sayfayı beğenirsiniz ve yarışmadaki destekçilerimden birisi olursunuz. Hepinize şimdiden teşekkürler.[GÜNCEL] NOT: Yarışmanın bitmesine 4 günlük bir süre kaldı. Benim şu anda 107 destekçim var ve 1. olabilmek için en az 200 destekçi kitlesine ulaşmam gerekiyor.cx9gk.png
 
Cevap: Katıldığım Facebook Yarışması İçin Desteğinizi Rica EdiyorumOraya tıklayınca oluyorsa, görev tamam.
 
Cevap: Katıldığım Facebook Yarışması İçin Desteğinizi Rica EdiyorumAbi orayadan kastın yukarıdaki linkse hayır. O link benim profilim. Gönderdiğim daveti kabul etmen gerekiyor.
 
Cevap: Katıldığım Facebook Yarışması İçin Desteğinizi Rica EdiyorumDavetteki linke tıklamıştım.O sayfayı beğenmemiz gerekmiyordur umarım.
 
Cevap: Katıldığım Facebook Yarışması İçin Desteğinizi Rica EdiyorumFacebook'um yok olsa idi destek verirdim bende uplayarak destek vermiş olayım başarılar :yenieek:
 
Cevap: Katıldığım Facebook Yarışması İçin Desteğinizi Rica EdiyorumEnes Sever ve Ahmet Gucyeter. İkinize de davet gönderdim. Linki açıp sayfayı beğenmeniz gerekiyor.
 
Cevap: Katıldığım Facebook Yarışması İçin Desteğinizi Rica EdiyorumOldu mu benim ki şimdi gözüküyo mu sayfayı beğendik ama ?
 
Cevap: Katıldığım Facebook Yarışması İçin Desteğinizi Rica EdiyorumYapmaya çalıştım, inş olmuştur. :ka21:
 
Cevap: Katıldığım Facebook Yarışması İçin Desteğinizi Rica Ediyorumuygulamayi acmiyor kadir[h=1]This webpage is not available[/h]The webpage at https://akdemistanbul.mengukan.com/...app_request_type=user_to_user¬if_t=app_invitemight be temporarily down or it may have moved permanently to a new web address.

Error 501 (net::ERR_INSECURE_RESPONSE): Unknown error.Security ayarlarından "Secure Browsing"i kapat bende de oldu aynısı. :yenieek:

_Tamamdır :ka21: Listede adım gözüküyor mu?
 
Üst Alt