Kavak Yelleri - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kavak Yelleri

Cevap: Kavak Yelleri

Karşılaştıkları sahne rezaletti. Ulan kaç senedir görmüyorsun en iyi arkadaşın, 4 senedir öldü zannettiğin adam yaşıyor ve verdikleri tepkiye bak. Onların yerinde olsam heralde o anda sarılmaktan öldürürdüm o kişiyi :asd:

Bir tek Metin reis rolünün hakkını verdi. Diğerleri sanki normal sokakta her gün gördüğü kişiyi görmüş gibiydi..

Karşılaştıkları sahne rezaletti. Ulan kaç senedir görmüyorsun en iyi arkadaşın, 4 senedir öldü zannettiğin adam yaşıyor ve verdikleri tepkiye bak. Onların yerinde olsam heralde o anda sarılmaktan öldürürdüm o kişiyi :asd:

Bir tek Metin reis rolünün hakkını verdi. Diğerleri sanki normal sokakta her gün gördüğü kişiyi görmüş gibiydi..

Katılıyorum :asd:

Ben hala Efe'nin niye böyle bir şey yaptığını anlamadım. Buldun lan işte arkadaşlarını, abini.

Bir de, Metin abi parçaladı bizi.

Efe'nin kafasında kitle varmış. Ölme ihtimali yüksek belkide..Hafızası yerine geldikten sonra belkide demiştir bensiz olmaya alıştılar şimdi tekrar karşılarına çıkıp bir daha ölümümle üzmeyeyim felaaan.

Çok güzel bölümdü :) ilginç bir şey dikkatimi çekti :)

84. bölümde bu adam komiser'di :)

949.jpg

Bölüm 139 Trafik polisi :)

959.jpg

kim uğraşıyo bu adamla :)

Üst Alt