Kavak Yelleri - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kavak Yelleri

Cevap: Kavak Yelleri

Bu forumda Kurtlar Vadisi mi Godfather mi diye anket acilmisti ve ciddi ciddi KV cikmisti cevap olarak o yuzden seettim.

Bu forumda Kurtlar Vadisi mi Godfather mi diye anket acilmisti ve ciddi ciddi KV cikmisti cevap olarak o yuzden seettim.

Kurtlar Vadisi severim, ama Godfather ile kıyaslamam.Birincisi zaten Kurtlar Vadisi Dizi { kv ırak-kv filistin vs dışında. } Godfather' ise efsane.Zaten başarısı,hasalatlardan ne kadar gelir elde ettiği belli. Benim sinirlendiğim nokta.KavakYelleri konusuna girip Kavak yellerini kötülemek.. Bi nevi saldırı yapıyorsunuz.

Tüm Dünya God Father der ama Türkiye'de yap anketi Kurtlar Vadisi daha çok çıkar. Adamlar Türk insanının klasik olarak nelerden etkileneceğini biliyorlar çünkü üstad. 7 sezondur Kurtlar Vadisi'nin 354352335 sezondur Yaprak Dökümü'nün devam etmesi bunu gösteriyor.

Operasyon da diyebiliriz.

john_rambo2.jpg

Kacirdiginiz sey icin ornek:

YouTube - The Sopranos.Philly leotardo's greatest scene.

Izlediginiz bir bolumu 1.5 saat dizi 1.5 saat reklam olan "sey":

YouTube - Kavak Yelleri 1.Bölüm Part 6

JOHN RAMBO KACAR

Ben hala Efe'nin niye böyle bir şey yaptığını anlamadım. Buldun lan işte arkadaşlarını, abini.

Bir de, Metin abi parçaladı bizi.

Üst Alt