Kayserispor Babacan'ı Gönderdi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kayserispor Babacan'ı Gönderdi

Cevap: Kayserispor Babacan'ı Gönderdi

Göndersen ne göndermesen ne bu saatten sonra. Kayseri yönetimi Galatasaraya saldıracağına gözünü açsaydı biraz. Fenere maçı hediye ettikten sonra çektirip gitsin ne yazar.

Hadi Volkan'ı geçtim Kayseri gibi ortalama her maç 110 km koşan bi takımın fb maçında 90 küsür km koşması ilginç değil mi?

Bilboardlara afişler astırıp gazetelere bangır bangır Biz Mehmet Topuzu kimseye satmayız diye haykıran. İstanbullular haindir diyen aynı yönetim değilmiydi Beşiktaşla anlaştığı halde topuzu fenere peşkeş çeken!!!

Hadi Volkan'ı geçtim Kayseri gibi ortalama her maç 110 km koşan bi takımın fb maçında 90 küsür km koşması ilginç değil mi?

ne var bunda geçen sene A.gücü kalecisi görevini yaptı takımına döndü bu senede volkan görevini yaptı takımına döndü. Aziz başkan son 10 yılda Türkiyede futbol nasıl oynanıyor öğrenmiş ama birtek son maçları ayarlayamadı. Bu sene onunda öğrenmiş ki, son maç elemanı mecnun la:)

Aziz Yıldırım'ın tek eksiği son maça bırakmasaydı, bu sene onu da çözdü. 4 hafta önceden garantiletir şampiyonluğu. Ajanı Adnan'ın takımı da, Trabzon'u yener, görev tamamlanır.

Aziz Bey isi garantiye almak icin bu sene saibeleri cok cok önceden baslatti. 3-4 Kisi toplanmis ve toplantidan Fenerbahce sampiyon olacak cikmis.

Volkan'da fenerbahcesini sampiyon yapmak icin oynadi ve görevini basariyla yerine getirdi

sirf bu olayi lehine kullanamadigi icin bile polat ve tayfasi giitmelidir

bu kadar kifayetsiz insanlar gormedim arkadas

Üst Alt