Kayserispor 'dan Duyuru - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kayserispor 'dan Duyuru

Cevap: Kayseri taraftarından G.Saray'a tepki

bu aciklamadaki amaclari nasil belli oluyor

kayserilileri bize karsi kiskirtmak istiyorlar cumartesi görüsürüz

Cevap: Kayserispor 'dan Duyuru

Hakikaten muthis bir sey yapmis yonetim. Transferin bitmesine saatler kala onceki teklifden daha dusuk teklif yapmislar. :D Her halde adamlar 1 milyona cikariz diye beklemisler. :D Yonetim 80 bin falan mi teklif etmis. :D

Azize Isteseydi Ali Turani, Kesin Bu Hurrrrma "Yaninda Benide Almazmisin Baskanim" Derdi!!!!Böyle Heriflerden Fazla Kalmadi Aslinda, Ama Yinede Tek Tük Bulunuyorlar Iste!Tüpcü ve Azize Gibiler Oldugu Sürecede Bulunmaya Devam Edecekler!Bu Kafayla Siz Ancak Kuslari Kaziklarsiniz.....:p

El alan yoldakaldı. Yolda kalan dona kaldı. Dona kalan uyudu. Uyuyan bir deste gül gördü. Gül gören dikene baktı. Dikene bakan şaşı oldu. Şaşı dedi iki tane. Kör öldü göz badem. Onlar erdi murada, biz çıktık kerevete. Bir gitik,az gittik, uz gittik dere tepe düz gittik.Birde döndük baktık ki bir arpa boyu bile yol gidememişiz. El elde, baş başta. Yol ayakaltında. The End! .Filimin sonu yok; Ama film çok. Ara tara ortada sade suya tirit başka şe yyok. İki dirhem bir çekirdek. Gördüm uzaktan bir türbe. İçine girdim estağfurullahhh tövbeee (!) ..

Fare dağa küsmüş dağın haberi olmamış.. :)

EDİT: Tavşan olduğunu biliyorum fakat sözü böyle değiştirmek zorunda kaldım.. :rolleyes:

Bilge insan Nasrettin Hoca’nın oğlu bir gün evde hırsız yakalar.

Seslenir, (Baba hırsız yakaladım.)

Hoca, (Getir oğlum) der.

Hocanın oğlu, (gelmiyor baba) diye cevap verir.

Bunun üzerine hoca, (bırak gitsin oğlum) der. Hocanın oğlu tekraren, (gitmiyor baba) dir.

Kayseri yönetimi de iyice cıvıttı, nasrettin hocanın hırsız hikayesine benziyor bu iş.

Ver ali turanı, vermem!

Al ali turanı, almam!

Böyel saçma sapan yönetim olur mu? iki de bir tutup bildiri yayınlıyorlar, trübünlere oynuyorlar.

Galatasaray yönetimi son gün daha düşük teklif etmekle harika bir iş yapmış.

Kutluyorum yönetimi.

Hasta mıdır nedir bunlar ya! Görende 10 numara profesyonel sanıcak. Troisi'yi Gençlerbirliğinden babam mı kaçırdı allahaşkına.

3 kuruşluk adamları 5'e 10'a satmaya çalışıyorlar.Utanmadan da zeytinyağı gibi üste çıkıyorlar.Alıcaz işte 6 ay sonra yazık değilmi futbolcuya çektirdikleri eziyete.

Hasta mıdır nedir bunlar ya! Görende 10 numara profesyonel sanıcak. Troisi'yi Gençlerbirliğinden babam mı kaçırdı allahaşkına.

3 kuruşluk adamları 5'e 10'a satmaya çalışıyorlar.Utanmadan da zeytinyağı gibi üste çıkıyorlar.Alıcaz işte 6 ay sonra yazık değilmi futbolcuya çektirdikleri eziyete.

3 kuruşluktan kastın insanlığı deil dimi renkdas? keza Ali bizim için kadro dışı kalmayı göze aldı tıpkı ufuk gibi. ufuk çok beklemeyip gelmişti ama Ali nin şansına 6 ay gecikmeli katılcak takıma

kayserinin bir çoğu galatasaray taraftarıdır. kayseri yönetimide bunu çok iyi biliyor geri kalan taraftarı kışkırtmaya çalışıyor. ayrıca hafta sonu oynanacak maç için gs trübününde bilet kalmadığı için gs taraftarı olan bir çok kişide kayseri tarafına bilet almıştır.

Yonetim'in gerekli cevabi derhal vermesi gerekiyor.Bu kadar hakaretten sonra hicbirsey yapmaksizin beklememiz anca soylenenleri dogruluyor.

Ben bu sozleri sizin gibi rahat karsilayamiyorum malesef.Sonucta ortada resmi olarak Galatasaray klubune agir hakaretler var.Bu hakaretler blog,twitter veya facebook grubundan gelmiyor.Bildigimiz Kayserispor klubunun resmi sitesinden yapilmis aciklamalardir.

kayserinin bir çoğu galatasaray taraftarıdır. kayseri yönetimide bunu çok iyi biliyor geri kalan taraftarı kışkırtmaya çalışıyor. ayrıca hafta sonu oynanacak maç için gs trübününde bilet kalmadığı için gs taraftarı olan bir çok kişide kayseri tarafına bilet almıştır.

aynen renkdaş cumartesi günü maalesef kayseri tarafındayım.bizim taraf biletler kısa sürede bitmiş :D meyse bizde uzaktan taraftar şovu seyrederiz

Üst Alt