Kazım Kazım Galatasaray'da! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kazım Kazım Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kazım Kazım Galatasaray'da!

Ben hayatımda bu kadar Galatasaray düşmanı bir yönetim görmedim,yazıklar olsun.

3 sene öncenin beşiktaşına döndük. vizyon bu mu başkan ? rezil ettiniz takımı. sizi deseklediğim günleri düşünüyorum da buralara kadar nasıl düşürdün takımı

Yazıklar olsun diyorum başka da birşey demiyorum. Mübarek olsun. Emenike'yi beğenmeyen Misimovic'i beğenmeyen Hagi Kazım'ı beğenmiş istemiş. Allah ondan da razı olsun...

Bu kadar düştük yani sonunda. Serdar Özkan gitti Kazım geldi. Metin Oktay'ın adını hiçbir yönetici ağzına almasın artık. Fatih Terim'in Metin Oktay'ın Arda'nın Hagi'nin formasını artık Kazım da giyecek...

Tünelin sonuna geldik sonunda...

Hayırlı olsun. Elimizdeki oyunculara bakarsak. Serdar ve Aydın dan futbolcu olarak çok çok daha iyi.

fenerle bjk nin eskilerini topluyuruz allah seni bildigi gibi yapsin adnan polat ne hale getirdin kulubü nerde beles oraya yerles adamlarin mantigi

2ytnuqb.jpg

Fener'in sözleşme feshettiği ve hemen ardından bizim bu oyuncuyu almamız doğru olmamış , camiaya yakışmamış.Onun dışında disiplinsiz fakat yetenekli , değer verildiğinde tam kapasitesi ile oynayan bir futbolcu.Takımın sağ kanattaki problemini çözebilecek bir oyuncu.Topa hakimiyeti , hızı gerçekten iyi.Disiplinli olursa ,gerçekten de azimle çalışırsa çok iyi yerlere taşıyabilir takımı.Ben ön yargıyla bakılmaması taraftarıyım.Her ne kadar yönetim yanlış bir şekilde kadroya katmış olsa da ,takıma katkısının olacağını düşünüyorum.

Hoşgeldin Colin Kazım Richards ... :)

artik bu saatan sonra bize sadece destek vermek dusar hosgeldin kazim insallah bizi mahcup edersin oyunyacagin futbol ile kendiden soz edersin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt