Kazım Kazım Galatasaray'da! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kazım Kazım Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kazım Kazım Galatasaray'da!

Bir sonraki basket maçımız ne zaman arkadaşlar ? Futbol takımından hayır yok bu sezon.

Ben adnans lar defolana kadar futbol takımın izlememeye karar verdim an itibariyle,hatta Kazım denen herifin parçalı içinde görmemek için futbol ile ilgili haberleri bile takip etmeyeceğim artık.

Çekinerek transfer ettikleri o kadar belliki ,manşetten bile veremiyorlar haberi.Paf oyuncularının olduğu haberin en altına 2 satır olarak koymuşlar.

Kazım'a birşey demiyorumda bu yönetimin Allah bildiği gibi yapsın demek istiyorum. Keita'yı disiplinsiz diye gönderip Kazım'ı almak akıl işi değildir. Yoksa Kazım fenerden gelmiş yada futbolunu beğenmediğimden değil .

Takımı bilerek kötü oyunculardan oluşturmaya ve başarısız sonuçlar aldırmaya çalışan bir ekip olsa, ancak bu kadar kötü hamleler yapabilir. Kazım'ın yeteneklerini eleştirmeyeceğim. Yeteneksiz bir oyuncu olduğunu söylemek çok zor, ancak işin sadece yetenekle olmadığı da kesin. Mental olarak vasatın altında olan ve profesyonelliği dipte olan bir oyuncu. İstikrarlı bir oyuncu da değil. Bu kadar olumsuz özelliklere sahip bir oyuncuyu sırf potansiyeli var diye transfer etmek mantıklı değil, ki çok büyük potansiyelli bir oyuncu da değil. Yönetimin futbol konusunda çok büyük hataları oldu. Kazım transferi ortam, zamanlama ve transferin ta kendisi olarak yapılan en büyük yanlışlardan biridir bence. Uzatmaya gerek kalmadan yazık desekte yetecek, o kadar kötü bir olay.

yönetimin 4 transfer yapacağız dedi formica,kazım,fink,tabata olur kesin demiştim 2 sini tutturdum diğer 2 si tutacakmı bakalım şizofren ettiler beni şerefsizim

Benim bildiğim Hagi bu adamı gördüğü yerde ıslak odunla döver. Transferine nasıl izin verdi, hayret doğrusu.

Yönetim ve Haginin tutumu da çok saçma. Keita ve Misimovici disiplinsiz diye gönderip Kazımı almak çok garip bir davranış.

Kazım foxtvde programa katılmışdı..Gs'de forma giyermisin dediler.. oda bizle dalga geçip dilini çıkarmışdı..Hiç unutmuyorum o yaptıkları hareketleri yazık ya..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt