kedi sahipleri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kedi sahipleri

Sosyal medyanın en büyük katkı sağladığı kesimlerden birisi kediler oldu sanırım... Instagramdan once evinde kedi besleyen yoktu şimdi her yerde kedi videosu ve sokakta kedi görünce kendinden geçen tipler...

Kediler instagramdan prim yaptı sahipleri ise kızları tavlamaya calısıyor bu yöntem ile.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sosyal medyanın en büyük katkı sağladığı kesimlerden birisi kediler oldu sanırım... Instagramdan once evinde kedi besleyen yoktu şimdi her yerde kedi videosu ve sokakta kedi görünce kendinden geçen tipler...

Kediler instagramdan prim yaptı sahipleri ise kızları tavlamaya calısıyor bu yöntem ile.

Artık şöyle bir algı var; kedi besleyen erkek ya ılıktır ya yokluktadır. Bu tiplerin çoğu, kızlara ilk mesaj olarak kedisinin fotosunu atan veya sürekli storylerde kedi paylaşan tiplerdir.
Ekli dosyayı görüntüle 179495

Fotoğraf için @Doruk Ata TANRIVERDİ teşekkürler.
1664438276218.png

Kedi besliyorum ve size de tavsiye ediyorum. Vicdan ve merhametli olmayan beslemesin mümkünse.
658

3 sene bil fiil besledim. Kedi değil aslan gibi birseydi. Sonra dışarda yaşamak istedi. Saygı duydum. 5 sene boyunca sokakta doğmuş kedilerin hepsi benim kediye benziyordu. Hızlı bir abimizdi. Hala görüp selam verir geçer. Norveç orman kedisi idi. images-9.jpeg
Aynı buna benziyordu, 2 haftalıkken elime geçti, sonrasında devasa bir şeye donustu. Ne kadar buyuyebildiklerine örnek olsun diye aşağıya resimlerini bırakayım;

images-10.jpegimages-11.jpeg

Not, ılık olduğumu düşünmüyorum 😄

3 sene bil fiil besledim. Kedi değil aslan gibi birseydi. Sonra dışarda yaşamak istedi. Saygı duydum. 5 sene boyunca sokakta doğmuş kedilerin hepsi benim kediye benziyordu. Hızlı bir abimizdi. Hala görüp selam verir geçer. Norveç orman kedisi idi. Ekli dosyayı görüntüle 179501
Aynı buna benziyordu, 2 haftalıkken elime geçti, sonrasında devasa bir şeye donustu. Ne kadar buyuyebildiklerine örnek olsun diye aşağıya resimlerini bırakayım;

Ekli dosyayı görüntüle 179500Ekli dosyayı görüntüle 179499

Not, ılık olduğumu düşünmüyorum 😄
norvec orman kedisi muhtesem asil bir hayvan bolgeci vahsi bir kedi

Bir ara aşağı yukarı 800 ltlik akvaryumda balık bakıyordum, 2 yaşındaki kızım balığın birini tutup sıkana kadar da devam ettim. Youtube videolarında ne izlediyse artık allahın manyağı. Her neyse sonra bıraktım vakit de ayıramıyorum hakkıyla diye.

Kedisinden kuşuna, kuşundan balığına herhangi bir canlıyı hakkını vererek besleyene saygı duyarım. Gerçekten zor iş.

Üst Alt