# Keirrison de Souza Carneiro - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Keirrison de Souza Carneiro

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Keirrison de Souza Carneiro

G.Saray'a Monaco engeli

Galatasaray’ın, Barcelona’dan kiralamak için girişimlerde bulunduğu iddia edilen Keirrison için de Monaco kulübünün de devreye girdiği öğrenildi.

Fransız basınında çıkan haberlerde, Barcelona’nın, Brezilya’nın Palmeiras takımından transfer ettikten sonra Avrupa’da deneyim kazanması adına bir sezonluğuna kiralayacağını açıkladığı 20 yaşındaki Sambacı için Monaco’nun son 48 saat içinde çabalarını arttırdığı ifade edildi.

Keirrison’un menajeri ise Porto ve Ajax’ın tekliflerinin ciddi olduğunu söylerken, oyuncusunun önümüzdeki iki gün içinde karar vereceğini belirtti.

Kaynak : Milliyet

Galatasaray kiralık yetiştirme klübü değildir biz Serdar Eylik'i kiralayalım Barcelona'ya Keirrison'u gitsinler Monaco'ya filan kiralasınlar ;)

eğer galatsaray gerçekten kiralamak istiyorsa neden olmasın diyorum.

rijkaard-barcelona arasındaki iyi ilişkiler bu transferi kolaylaştırır.

ayrıca 4-3-3, total futbol oynayan bir takıma kiralanması da barça için bir avantaj olur.

ama ben bu yönde bir çalışmamızın olduğunu düşünmüyorum.

portekiz'e kiralanacaktır, dil falan da düşünülürse daha az zorluk çekebileceği bir lig.

Bence Galatasaray ımıza kiralanma şansı Benfica dan daha çok bizde 4-3-3 oynucamız için sisteme alışır Barca ya gitmeden.

eğer galatsaray gerçekten kiralamak istiyorsa neden olmasın diyorum.

rijkaard-barcelona arasındaki iyi ilişkiler bu transferi kolaylaştırır.

ayrıca 4-3-3, total futbol oynayan bir takıma kiralanması da barça için bir avantaj olur.

ama ben bu yönde bir çalışmamızın olduğunu düşünmüyorum.

portekiz'e kiralanacaktır, dil falan da düşünülürse daha az zorluk çekebileceği bir lig.

Bizde ilk 11 oynayamaz.O yüzden Barca bize vermez diye düşünüyorum , ilk 11 oynayacağı bir takıma gönderirler.

Bizde ilk 11 oynayamaz.O yüzden Barca bize vermez diye düşünüyorum , ilk 11 oynayacağı bir takıma gönderirler.

baros'u severim ama keirrison gelir ve uyum zorluğu çekmezse baros'u bile kesebilir.

ama tabii ki sadece 1 yıl oynacak bir oyuncu için baros'u yedek bırakmaya gerek var mı dersen, bence de yok.

ama gelir ve uyum sağlarsa yedek falan kalmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt