# Keirrison de Souza Carneiro - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Keirrison de Souza Carneiro

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Keirrison de Souza Carneiro

Nonda bizde oynadigi eski dönemlere nazaran form düsüklügü yasiyor. O yüzden eski Nonda degil demis Mustafa arkadas diye düsünüyorum.

Barosta eski Baros degil be renkdas:(zaten ben Türkiyeye Jardel dısında çıkısta bir yıldız geldigini görmedim.Görebilicegimdende pek emin degilim

Baros konusunda ayni fikirde degiliz.Baros Galatasaray´a gelmeden önce hicbir takimda 20 gol atmamistir.Avrupa Kupasi ile birlikte 30´u buluyor neredeyse attigi goller.Yani gecen sezon formunun zirvesindeydi Baros.Maksimum fayda sagladi.Bu sene de böyle olurmu bilemeyiz.Bekleyip görecegiz.

Nonda konusunda herkes ayni fikirde zaten.Gönderilip yerine daha kaliteli ve genc bir forvet alabilirsek cok iyi olacak..Kimse gelmeyecekse Nonda da gitmesin tabi

Baros konusunda ayni fikirde degiliz.Baros Galatasaray´a gelmeden önce hicbir takimda 20 gol atmamistir.Avrupa Kupasi ile birlikte 30´u buluyor neredeyse attigi goller.Yani gecen sezon formunun zirvesindeydi Baros.Maksimum fayda sagladi.Bu sene de böyle olurmu bilemeyiz.Bekleyip görecegiz.

Nonda konusunda herkes ayni fikirde zaten.Gönderilip yerine daha kaliteli ve genc bir forvet alabilirsek cok iyi olacak..Kimse gelmeyecekse Nonda da gitmesin tabi

;):f50::m26::005::005::ka05:

Marca [ fanatik ] as [ fotomaç + fotospor ] ispanyol spor gazeteleri :D

Katiliyorum Ispanya Medyasininda Türk medyasinda farki yok ;)

Niye bize kiralasinlarki adamlar baska isteyen takim mi bullamaz bütün ispanya bütün alman takimlari siraya girer herkez ister örnek gecen sene Leverkusene Henrique kiraladilir türkiyeye kiralamazlar güclü kaliteli bir lige kiralarlar bence :)

Katiliyorum Ispanya Medyasininda Türk medyasinda farki yok ;)

Niye bize kiralasinlarki adamlar baska isteyen takim mi bullamaz bütün ispanya bütün alman takimlari siraya girer herkez ister örnek gecen sene Leverkusene Henrique kiraladilir türkiyeye kiralamazlar güclü kaliteli bir lige kiralarlar bence :)

rijkaardın yetiştiriciliğine güvendikleri için sadece.....

Arkadaslar, Baros'un bu performansi kimin sayesinde? Lincoln'un.

Ilk devrede Lincoln vardi, peki Baros kac gol atmis bir goz atin. 15 gol ve bir cok gol pozisyonuna girmis.

Ikinci devrede Lincoln yoktu neredeyse, peki Baros kac gol atmis? 5 gol ve ilk devreye gore fazla pozisyona girememis.

Yani Lincoln dogrudan etkiledi Baros'u. Simdi Lincoln'un yerine 2 yonlu Lincoln kadar kaliteli bir futbolcu alinmaz ise bu sezon Barostan oyle 20 gol falan beklemeyin ...

Ben diğer isimlere bakarak Keirrison transferinin olma ihtimalinin daha yüksek olduğunu düşünüyorum.Rijkaard faktörü bu işi bitirir , Rijkaard'dan başka kim daha çok tecrübe kazandıracak?

Arkadaslar, Baros'un bu performansi kimin sayesinde? Lincoln'un.

Ilk devrede Lincoln vardi, peki Baros kac gol atmis bir goz atin. 15 gol ve bir cok gol pozisyonuna girmis.

Ikinci devrede Lincoln yoktu neredeyse, peki Baros kac gol atmis? 5 gol ve ilk devreye gore fazla pozisyona girememis.

Yani Lincoln dogrudan etkiledi Baros'u. Simdi Lincoln'un yerine 2 yonlu Lincoln kadar kaliteli bir futbolcu alinmaz ise bu sezon Barostan oyle 20 gol falan beklemeyin ...

Cok dogru Baros kendi diyordu gollerimde LinColnun payi cok büyük diye bize öne dönük saglam bir fudbolcu lazim

Lincoln yoksa Arda var, Arda da en az lincoln kadar pozisyona sokar barosu...

Duygusal olmayalim. Peki GECEN SEZON neden bu boyle degildi? Lincoln olmadiginda Arda neden pek goze batmiyordu cogu macta? Neden pek pozisyona giremez olmustuk? Kendimizi kandirmayalim lutfen. Arda'dan bu gorevi beklemeyin, Arda bunu yapamaz. Arada sirada guzel pas attiyor o kadar. Ha Rijkaard faktoru etkiler mi Arda'yi? Gorecegiz

Fakat bir Lincoln gibi ustaca paslar atabilecegini sanmiyorum, Arda'nin ozellikleri farkli ...

Bizimkiler demesek :D? Cunku bizimkiler almaz. Basina yansidi malum, bu yuzden Keirrison'u unutun bence.

Haldun varsa basina yansimaz ...

Duygusal olmayalim. Peki GECEN SEZON neden bu boyle degildi? Lincoln olmadiginda Arda neden pek goze batmiyordu cogu macta? Neden pek pozisyona giremez olmustuk? Kendimizi kandirmayalim lutfen. Arda'dan bu gorevi beklemeyin, Arda bunu yapamaz. Arada sirada guzel pas attiyor o kadar. Ha Rijkaard faktoru etkiler mi Arda'yi? Gorecegiz

Fakat bir Lincoln gibi ustaca paslar atabilecegini sanmiyorum, Arda'nin ozellikleri farkli ...

Gecen sezon Arda Sag ve Sol acik oynadi ama bu sene lincolnün yerinde oynayacak, en az lincoln kadar etkili olacaktir, ilerleyen zamanda dahada iyi olacaktir Arda...

Belki hiçbir takımda bu kadar golcü ve verimli olmamıştır ama Euro2004 denilince akla ilk sırada gelen adamdı be renktaş, ha tamam şu an çok iyi mi dersen evet, ama bir daha o kadar büyük sükse yapamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt