Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Keita Al Saad SC.’ye Transfer Oldu

Duyuru: Keita Al Saad SC.’ye transfer oldu

Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı oyuncumuz Abdul Kader Keita’nin €8.150.000 bedelle Katar Al Sadd S.C.’ye transfer olması konusunda anlaşmaya varılmıştır. Ayrıca oyuncu €200.000 tutarinda alacaklarindan vazgececektir.

Abdul Kader Keita’ya bugüne kadar Galatasaray’a vermiş olduğu hizmet için teşekkür eder,bundan sonraki futbol yaşamında başarılar dileriz.

Galatasaray Sportif A.Ş

Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı oyuncumuz Abdul Kader Keita’nın € 8.150.000 bedelle Katar Al Sadd S.C.’ye transfer olması konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Ayrıca oyuncu €200.000 tutarında alacaklarından vazgeçecektir.

Abdul Kader Keita’ya bugüne kadar Galatasaray’a vermiş olduğu hizmet için teşekkür eder, bundan sonraki futbol yaşamında başarılar dileriz.

Galatasaray Sportif A.Ş

Cevap: Duyuru: Keita Al Saad SC.’ye transfer oldu

üzüldüm, şoklardayım noluyo ya sabah sabah herkes transfer beklerken keitanın gidişi :(

Cevap: Duyuru: Keita Al Saad SC.’ye transfer oldu

takımdan kaçan kaçana demekki takım içinde huzursuzluk var keita'dan daha iyi adamı nerden bulucaz

bence keita gitmek istedi

Cevap: Keita Al Saad SC.’ye Transfer Oldu

Şoktayım. İnanmıyorum. Geçen sene oynamayan takımda oynayan tek adam, takımı tek başına sırtlanan, ayakta tutan adam satıldı ha ? Vay be. :SS:

bu ne ya sabah sabah şaka dimi bu,adnan polata güvenim gittikçe tükeniyor

Alternatifi olmayan birkaç oyuncudan birisiydi. İnşallah aramayız.

Yalcin Dümer'in Ardasaray yazisini okumanizi ve Hincal Uluc'un son söylediklerini izlemenizi tavsiye ederim.

Şok oldum sabah sabah.

Keitayı nasıl satarlar ya.Bu adamı nasıl satarlar.Yattaraya bile 8 veriyorlardı.Keitayı bu fiyata nasıl satarlar.

Elano gitsin diye yırtınırken Keita gönderildi.İyice soğudum şimdi...

Neler dönüyor bu kulüpte bilmek istiyorum!

Kewell-Dos Santos gönderdiniz yerini Serdar Özkan-Sabri ile mi dolduracaksınız?

BU ADAMLARI GÖNDERDİKTEN SONRA 2 TANE SÜPER ORTASAHA ALSANIZ NE OLACAK? BU SEFERDE HÜCUM HATTI YETERSİZ OLDUĞUNDAN DENGESİZ BİR TAKIM OLACAĞIZ... AFERİN İYİ DÜŞÜNMÜŞSÜNÜZ!:005::005::005::005:

Üst Alt