Keita Al Saad SC.’ye Transfer Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita Al Saad SC.’ye Transfer Oldu

Cevap: Keita Al Saad SC.’ye Transfer Oldu

Allahım ya transfer varmı diye girdik galatasaray.org'a neyle karşılaştık iyi mi

Yok daha iyisi gelecekmiş miş miş... Bırakın bu palavraları. Takıma uyum sağlamış ne olduğunu bildiğimiz adamı gönderiyorlar. Olacak iş değil. Daha iyisi falanda gelmeyeccek. Anlamıyormusunuz. Yıldızları satıp yerlerine görev adamları alacaklar daha ucuza. takımıda Arda üzerine kuracaklar. Yerine gelecek adamın uyum sürecei falan of. Kesinklikle gitmesini istemediğim 3 adamadan biriydi. Ben bu sene ümidi kestim. Hedefimizi 5.lik olarak kuralım en azından daha iyi bir derecede seviniriz bari.

Nedeni bu değil. Hem yaşı hem de Rijkaard' ın onu istememesi. İstememe sebebi oyun disiplinine uymaması.

Yaşı kaç Allah aşkına ? 28 mi 29 mu ? Hadi 30 olsun. Madem yaşı fazla Kewell'ı neden bu kadar istiyorsunuz ? 32 yaşında. Disipline gelince Keita takımın oynamadığı maçlarda oynayan tek adamdı. Atletico Madrid maçları özellikle.

ya bunlar ne yapmaya çalışıayo ya ne neee nerden bulcaz Keita gibisini yaa en yeri sağlam adam satılıyo yaa :(

Doğru bir hamle. Bugün "ederi" verildiği takdirde her futbolcu satılır. Kendisi "gitmek istemiyorum" demediği takdirde.

Bugün Keita bize müthiş yıldız futbolcu olarak gelmedi ama birşeyler başardı. İyi futbol oynadı.

Bugün Keita 8-10 küsürden fazla etmez. Ederi verildi ve satıldı. 8 Milyon doların tamamı kullanarak istersen tamamını kullanarak Keita'dan daha genci ve daha kalitelisi (Gervinho vs.) alınabilir. Veya 5-6 M. Dolar gibi bir fiyata Keita yaşlarında ama en az onun kadar kaliteli bir futbolcuda alınabilir.

Hatta bizim kendi transfer bütçemizden bir parayla kanat oyuncusu transfer edilir. Bu parayla çok kaliteli bir orta saha (hatta 2) oyuncu transfer edilebilir.

Vs. vs.

Tamamiyle doğru bir hamle.

Bizi orta sahadaki isimler şampiyon yapar. Yeterince kaliteli kanatlarımız (ki bir transfer daha olur) ve forvetimiz var zaten.

Keitada gitti.

Arda ile Elanoda Gitsin ohh ohh.

Gelsin Barussolar,Bouzidler,İnamotolar.

Tranfermarkt.de de takımın market değeri Trabzonla yarışsın.

Rijkaarda kadro çok kaliteli desin artık.

Yapmayın be sağ forvet olup defansa bu kadar yardım eden oyuncu yoktur.

İnanamıyorum ya şoktayım.Nasıl gönderirler Keita'yı?Bir kalemde silinip atıldı.Hele bir de yerine gelecek oyuncu Gio'ysa...Allah'ım bu bir kabus olmalı...

Üst Alt