Keita Ara Transferde Yeniden Aslan Olacak - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita Ara Transferde Yeniden Aslan Olacak

Cevap: Keita Ara Transferde Yeniden Aslan Olacak

Dünyada baska kanat oyuncusu kalmadi herhalde. 2 Senedir Keita,Reyes,Keita,Reyes,Keita,Reyes..Yeter arkadas..Nekadar vizyonsuz bir yönetim.

Saçma, Kita bu takımn gol sıkıntısını çözemez. Kazım'ın şu anki halinden iyidir ama, biz de pazardan don alır gibi futbolcu alan bir takım değiliz, aldık mı o pozisyonu kurtaracak adam lazım.o da sağ kanat için Suarez'dir bana göre.

devre arasında bir kanata keita diğer kanata podolski onların ortasına da alabilirsek amc tercihim necati olur fazla bir maliyet gerekmez

Eğer Keita devre arasında gelirse bu yıl en azından bir gün para verip fotomaç alacağım, söz.Okumasam bile uçak yapıp camdan atarım...

Sezon başında yöneticiler yamuk yapmasa gelirdi.Artık gelmesin geçti bitti o iş.

Cevap: Keita, ara transferde yeniden Aslan olacak

Umarım:)

Niye satıldıgını daha hala anlamıs degilim.Kar amacıylaymıs,güldürme beni Polat...

Trabzon ve Fenerbahçe maçlarındaki davranışlarını tasvip etmiyormuş! Ayrıca kampa geç katılıyormuş!Bu ahlaktaki bir oyuncu Galatasaray'a yakışmazmış!Böyle demişti Keita'yı sattıklarında.

Şu sıralar kimsenin oyuncularımıza ahlak ayarı yapacak hali yok.Deneyen olursa herkesin alacağı bir yanıt var.Aklı sıra taraftarı soğutacak Keita'dan.Sana kalsaydı stadımız şu an "RTE Stadı" adıyla anılıyor olacaktı sayın başkanım!

Keita ya olan ihtiyaç o kadar açıkki sene başında Keita geliyo dediğinde gelmesede olur Kazım yeter diyenler vardı.Eğer lig başlamadan Podolski ve(ya) Keitayı alsaydık şuan puan farkıyla liderdik.Neyse inş devre arasında alırız.Eğer alırsak şükür orucu tutucam :)

Arkadaşlar bu konuda ne kadar istekli olduğumuzu belirtmek adına şöyle bir şey yapsak, bu Ligtv yeni bir uygulama getirdi ya ''kim girsin kim çıksın'' diye organize olsak kaç kişi olabiliriz bilmiyorum ama Kazım çıksın Keita girsin hatta Riera çıksın Podolski girsin diye mesaj atsak ilginç olmaz mı?

Gerçi bunları format ın içinde kabul edip yansıtırlar mı şüpheliyim.

Üst Alt