Keita Ara Transferde Yeniden Aslan Olacak - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita Ara Transferde Yeniden Aslan Olacak

Cevap: Keita Ara Transferde Yeniden Aslan Olacak

Keita´nin son durumunu biliyor muyuz ki? Genc de degil artik Keita. Hemen atlamamak lazim. Keita benim gözümde artik hedefsiz bir futbolcu. Kazim´dan etkili olur mu? Illa ki olur.

yahu yeter fotomaç fanatik ,tamam sallamayın demiyorum, ama farklı bi isim sallayın artık :D

Asian Champions League Final. Keita'nın son hali.

[video=youtube;S1qw6ZzQXQ8]https://www.youtube.com/watch?v=S1qw6ZzQXQ8[/video]

Sezon başı Fatih Terim ve yöneticilerimiz başarı için sabrın kalmadığını,kısa vade de başarı adına yaşa-başa bakılmaksızın oyuncu alınacağını söylemişti.Keita gelirse şayet elbette geleceğe yönelik bir hamle olmaz lakin kısa vade de başarının gelmesi adına Keita fazlasıyla katkı sağlayabilir.Bu ve benzer sebeplerden ötürü Keita'nın geri gelmesini şahsen çok olumlu karşılarım.

Dost acı söyler, Keita'yı ben de çok severim ama şurası bir gerçek ki, Keita küçük takım oyuncusu. Kontratak oynayan, hücuma hızlı çıkan takımlarda yıldız olur.

Bize lazım olan, Podolski - Suarez - Vargas gibi yetenekler. Keita'nın fair play ve disiplin konusundaki problemlerini hiç açmıyorum bile.

Lütfen yönetime mesaj vereceksek Galatasaray'ı layık olduğu Avrupa'nın en iyi 10 klubü seviyesine sokacak oyuncular için yapalım, ne yazık ki Keita bunlardan biri değil. Gelirse faydalı olmaz demiyorum, ama Suarez gelirse çok daha faydalı olur.

Yapma abi Keita'mı küçük takım oyuncusu? 2 gram beynini çalıştırsa dünyanın en iyi takımlarında oynardı. Gelsin çok isterim.

Adnan Polat Keıta yı ahlaki değerlere sabit olmamakla suçlamıştı

o yüzden gönderilmiş ti yanlış hatırlamıyorsam

Oynadığı oyunun yanında o da önemli fakat Katar da bir muvuatını duymadık

değil mi?

Dost acı söyler, Keita'yı ben de çok severim ama şurası bir gerçek ki, Keita küçük takım oyuncusu. Kontratak oynayan, hücuma hızlı çıkan takımlarda yıldız olur.

Bize lazım olan, Podolski - Suarez - Vargas gibi yetenekler. Keita'nın fair play ve disiplin konusundaki problemlerini hiç açmıyorum bile.

Lütfen yönetime mesaj vereceksek Galatasaray'ı layık olduğu Avrupa'nın en iyi 10 klubü seviyesine sokacak oyuncular için yapalım, ne yazık ki Keita bunlardan biri değil. Gelirse faydalı olmaz demiyorum, ama Suarez gelirse çok daha faydalı olur.

Podolski çok efendi çocuk sanırım. :coffee:

Şu an Keitamız olsa liderdik.O kadar büyük bir kreatiflik eksiğimiz var ki.Bunu çözmek için ideal adam Keita

keita iyidir eyvallah ama dünyada sadece reyes ve keita varmış gibi hareket ediyoruz.

Abi Keita küçük takım oyuncusu ise Kazım'a ne demeli?..Veya Riera?..Mevcut kanat oyuncularımızın hepsini toplasak yarım Keita etmez.Ayrıca Suarez'de bildiğim kadarıyla kanat değil,forvet oyuncusudur.

Üst Alt