kenan ünal - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kenan ünal

Ooo Kenan Beyler de gelmiş hoş geldiniz...

umit-besen-yillar-sonra-hayranlariyla-bodrumda-bulustu-IHA-20140612AW116057-2-t.jpg
Hos buldum renktas, sagol.
Mustafa beyin tehditleri sonrasi döndük, en son evden aldiracagim diyordu kendisi.

Hos buldum renktas, sagol.
Mustafa beyin tehditleri sonrasi döndük, en son evden aldiracagim diyordu kendisi.
Mustafa bey boş konuşmaz. Tehdit ediyorsa eğer gerçekten yapacağındandır. Kendisini üzmemekle akıllılık etmişsiniz. Komple Gsc forumu sıra dayağına çeken, asan kesen biçen adam Kenan Ünal'a neler yapmaz bir düşünün.

Mustafa bey boş konuşmaz. Tehdit ediyorsa eğer gerçekten yapacağındandır. Kendisini üzmemekle akıllılık etmişsiniz. Komple Gsc forumu sıra dayağına çeken, asan kesen biçen adam Kenan Ünal'a neler yapmaz bir düşünün.
Tüylerim bile korkudan ürperemedi.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

an itibariyle diger sosyal platformlara kesin donus yapmasini diledigim uye

ozledik sanmistim
Ondan sonra Sarper adimizi Twitciye cikarsin.

Normalde hiç yapmadığım bir şey ama bugün yapasım geldi. Oturdum öğle molasında uğraştım ve GSC Forum ailesinin keyifle kullanacağı bir caps hazırladım.

Kenancığım mizah anlayışına sığınıyorum :hat:

2JEmA0.jpg

Yalnız kafa açma görselini paylaşan arkadaş neden kafasını açtığımı paylaşmamıș. Kendisinin maçlar konusunda söylediklerinin tersi çıkıyor, buna dikkat çektik sonuç malum.

Üst Alt