kenan ünal - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kenan ünal

Kenan'ı hiç tanımazken sanırım ilk kez ben kafa açma demiştim ve o mesaj like yağmuruna tutulmuştu, ben de bu duruma şaşırmıştım. Şimdilerde bu söz iyice çoluk çocuğun eline düşmüş.

Kenan'ı hiç tanımazken sanırım ilk kez ben kafa açma demiştim ve o mesaj like yağmuruna tutulmuştu, ben de bu duruma şaşırmıştım. Şimdilerde bu söz iyice çoluk çocuğun eline düşmüş.
Evet ilk sen demiştin bu doğru. Çoluk çocuğun eline düştüğü de doğru ama Mustafa'nın durumu başka, özel bir durum kızmamak lazım. Bırak eğlensin bu sıralar böyle olması evliliğin gerginliğinden olsa gerek.

Son düzenleme:

Kibrini bırak diyorum sana Keramettinciğim Tanrıverdi. Yaptığın bir tespiti forum olarak kullanıyoruz. Kenanım da rahatsız değil.

Sana da bir caps hazırlamamı ister misin? Paintte bayağı aşama kaydettim Kenan'ın capsini hazırlarken.

Kibrini bırak diyorum sana Keramettinciğim Tanrıverdi. Yaptığın bir tespiti forum olarak kullanıyoruz. Kenanım da rahatsız değil.

Sana da bir caps hazırlamamı ister misin? Paintte bayağı aşama kaydettim Kenan'ın capsini hazırlarken.
Evet bayağa aşama kaydetmişsin. Üç boyutlu olmuş hatta.

Yok rahatsız değilim, gır gıra her türlü açığım, hem de her türlüsüne.

Son düzenleme:

Kibir meselesi değil mevzu, ben diyene kadar kimsenin söylememesine şaşırdım. Artık forumdakileri nasıl korkutup sindirdiyse, kimse ters yapamıyordu herhalde.

Bu gerçeği artık daha fazla saklayamam. Mustafa Sevim benim fake hesabım. Vakti zamanında Keramettin Kenan Ünal hesabımın korkutucu etkisini yok edince yeni hesap açtım. Artık bu hesap ile gerginliğimi yansıtıp korkutuyorum.

Son düzenleme:
Az kaldı, tahminimce yaz ayları gibi düğünü olur ondan sonra esas Paint şovu ben yapacağım. Şöyle Wischtuch Sevim (silme bezi Sevim) temalı, hem evliliğe ev işlerine de uygun.

Son düzenleme:
Deri kıyafet giymeyi @Alp Basma seviyormuş. Geçen kendisine deri pantolon aldı.

1000

268x0w.jpg

Üst Alt