Kendini Mafya Babası 'Tony Montana' Sanıyordu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kendini Mafya Babası 'Tony Montana' Sanıyordu

5dc8f6c5554282155071daaf

'Tuz serpme' hareketiyle dünya çapında fenomen olan Nusret Gökçe, New York’taki et lokantasında çalışan 4 garsonla mahkemelik olmuştu.

Süleyman Küçür, Onur Usluca, Yunus Delimehmet ve Batuhan Yunkuş ‘Bahşişlerimize el koydu, bize mobbing uyguladı, sonra da haksız yere işten çıkardı’ iddiasıyla Nusret Gökçe’ye dava açmıştı. ABD mahkemesi, Gökçe’yi 237 bin dolar (1 milyon 366 bin TL) tazminat ödemeye mahkum etmişti.

New York Daily New Gazetesi, Nusret Gökçe’ye dava açan 4 kişiyle konuştu. İşte çalışanların Nusret hakkındaki iddiaları...

1- Nusret, New York’taki şubesinden günde 130 bin dolar (750 bin TL) ciro yapıyor.

2- Bize maaş ve bahşişler olmak üzere haftalık 2 bin dolar (11 bin 500 TL) ödüyordu. Ama bunun ne kadarının bahşiş olduğunu gizliyordu. Sorduğumuzda cevap vermiyordu.
3- Nusret bize diktatör gibi davranıyordu. Bize "Benim adım Nusret, ben ne dersem o olur" diye bağırıyordu.

4- Sürekli izlediği ‘Scarface’ (Yaralı Yüz) filminin etkisindeydi. Kendini o filmdeki mafya babası 'Tony Montana' sanıyordu. O havalarda dolaşıyordu.

kaynak:milliyet

Ağabey ne kast ettin bilmiyorum hiç gitmedim fakir olduğumdan da şıkkıdı şıkkıdı demeleri bir meziyet filan mı Türkiye de pilotlar filan anca bunun kadar veya biraz fazla maaş alıyordur valla masaya eti ne diyerek getirirsen getir iyi para yani bence.
45 bin alıyor. 4 çubuklu bir pilotun aldığı maaş budur. Bende Load Master için gelecek ay sınava gireceğim. Umarım kazanırım da paraya para demem. :D

Ağabey ne kast ettin bilmiyorum hiç gitmedim fakir olduğumdan da şıkkıdı şıkkıdı demeleri bir meziyet filan mı Türkiye de pilotlar filan anca bunun kadar veya biraz fazla maaş alıyordur valla masaya eti ne diyerek getirirsen getir iyi para yani bence.
Hahahahahaha.

Çik çiki çiki çiki falan da diyorlar sadece şıkkıdı şıkkıdı değil.

Şu olay:

Üst düzey bir espri yaptım ama olaya alman mühendis ciddiyetiyle yaklaştığın için anlamadım.

45 bin alıyor. 4 çubuklu bir pilotun aldığı maaş budur. Bende Load Master için gelecek ay sınava gireceğim. Umarım kazanırım da paraya para demem. :D
Nusret'te çalışan bir garson güncel kurla demek pilottan fazla kazanıyor vay arkadaş, işe bak sen. 4 çubuklu, başlangıç seviyesi filan mı oluyor ağabey? Umarım olur bu arada, bol şans şimdiden.

Hahahahahaha.

Çik çiki çiki çiki falan da diyorlar sadece şıkkıdı şıkkıdı değil.

Şu olay:

Üst düzey bir espri yaptım ama olaya alman mühendis ciddiyetiyle yaklaştığın için anlamadım.
Kusura bakma ağabey harbiden de ne bileyim o kadar para alınca bir meziyet sandım ben de ne bileyim biri yiyeceğim şeye bunu yapsa tokatlamak zorunda kalabilirim, kaç yaşına gelmiş adamlarız bu ne böyle bebeklere aç oğlum ağzını uçak geliyor kıvamında çocuk çocuk hareketler te allam bak gerildim şu an durduk yere.

Nusret'te çalışan bir garson güncel kurla demek pilottan fazla kazanıyor vay arkadaş, işe bak sen. 4 çubuklu, başlangıç seviyesi filan mı oluyor ağabey? Umarım olur bu arada, bol şans şimdiden.
25 sene yani gerçi o uçuş saati ile hesaplanıyor ama, aşağı yukarı 25 sene yapıyor. Vallahi Uğur çok zor sınav ama bakalım yeterlilik aldım. Kurum içi olması da elbette bizim için biraz daha avantaj oluyor.

Kusura bakma ağabey harbiden de ne bileyim o kadar para alınca bir meziyet sandım ben de ne bileyim biri yiyeceğim şeye bunu yapsa tokatlamak zorunda kalabilirim, kaç yaşına gelmiş adamlarız bu ne böyle bebeklere aç oğlum azını uçak geliyor kıvamında çocuk çocuk hareketler te allam bak gerildim şu an durduk yere.
Beni de korkunç rahatsız eder, özellikle yemek yiyeceğim yerde cıvıklık olsun istemem. Yani bilmiyorum bizler mi çok geri kafalıyız bunlar mı tuhaf ama gerek şu saçma sapan hareketler olsun gerek yediğin şeyin fotoğrafını paylaşmak olsun hayatta yapamayacağım şeyler, yapmak istesem bile bir şekilde bilinçaltı engeller beni. Bu kadar fakir fukaranın olduğu yerde yemekle oyun oynamanın, yediğin şeyi milletin gözüne sokmanın alemi yok.

Üst Alt