Kenzül Havas l Cin Yönlendirme ve Kullanma Teknikleri - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kenzül Havas l Cin Yönlendirme ve Kullanma Teknikleri

Cevap: Kenzül Havas l Cin yönlendirme ve kullanma teknikleri

beyler yanlış sulardasınız forumca lanetlenicez kilit pls nerde bu yönetim nerde bu devlettt gscnin selameti açısından bunları diyorum bakın

o resmi cizmelerine mumkunat yok negatifler ustune heis. gorsen anlardın :) gozle degil zati fotoraf makinesi gormus [lightning hesabı]

Genelleme olarak söyliyim tab edeceğin fotonun üstüne bir kağıt daha alıyorsun çizmek istediğin resmi oyma tarzında çiziyorsun. Daha sonra her renk için belli dalga boyundaki ışıkla renklendiriyorsun sonra Infrared filmle üstünü kapatıp normal fotoğrafı o kağıda tab ediyorsun. Çizdiğin resim arka fonda kaldığı için hem flu oluyor hem de inandırılabilitesi artıyor. Bir ingiliz başbakanına suikast yapan birinin fotoğrafını koyup hapse atmışlar gibi birşeyler hatırlıyorum çok eski izledim 2002 falandır. Ayrıntısını yapılışını bilmiyorum ama National Geographic de belgeselde izlemiştim.

Alemdar abi konuyla baya alakasız ama birden aklıma geldi nereden geldi bende bilmiyorum sen bana baya yakında oturuyorsun galiba Gültepe'ydi dimi :asd:

Genelleme olarak söyliyim tab edeceğin fotonun üstüne bir kağıt daha alıyorsun çizmek istediğin resmi oyma tarzında çiziyorsun. Daha sonra her renk için belli dalga boyundaki ışıkla renklendiriyorsun sonra Infrared filmle üstünü kapatıp normal fotoğrafı o kağıda tab ediyorsun. Çizdiğin resim arka fonda kaldığı için hem flu oluyor hem de inandırılabilitesi artıyor. Bir ingiliz başbakanına suikast yapan birinin fotoğrafını koyup hapse atmışlar gibi birşeyler hatırlıyorum çok eski izledim 2002 falandır. Ayrıntısını yapılışını bilmiyorum ama National Geographic de belgeselde izlemiştim.

hmm olabilir o halda.. bende karanlık odada fotoraf basmıstım ama oyle tekniklerle aram yoktu pek. fotoraf cok gercekciydi, kosebası fotorafcısı niye ugrassın okadar onuda bilmiyorum ya :asd: demek bu kadar zaman kandırdılar bizi adi herifler.

Bu Kenzül Havas kitabını 1 oturuşta bitiremeyenlere musallat oluyolarmış

Alemdar peki bu arkadaşların durumu ne?

kafir olanlar mı musallat olmuş bunlara ?

[video=youtube;Fch7Kw1CHh4]https://www.youtube.com/watch?v=Fch7Kw1CHh4[/video]

[video=youtube;7FM-Esvs8DE]https://www.youtube.com/watch?v=7FM-Esvs8DE[/video]

Abi cinler mümin diyorsun da forumda her dinden insan var, cihad aşkıyla dalmasınlar birine vebal alma sonra :D

Üst Alt