Kenzül Havas l Cin Yönlendirme ve Kullanma Teknikleri - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kenzül Havas l Cin Yönlendirme ve Kullanma Teknikleri

Her gece uyumadan, kapının ve pencerenin önüne tuz dökün beyler. Duvara da bir kovucu figür çizin. Odanın ortasına da tuzdan bir çember çizin. kıstırırsınız.
Bir adet de Kurdish Knife edinin. Lazım olur.

latest

Son 5 sayfaya göz gezdirdim alinmaca gucenmece yok hep aynı isimler cin yok şeytan yalan yahut cin fantezisi yapmış tamam anladık yokta konu bu değil başlık bunun için açılmış hiç değil neden aynı şeyleri tekrarlayıp duruyorsunuz ki herkes sizin kadar bilimsel olmak zorunda değil şunu anlayın yav

Son 5 sayfaya göz gezdirdim alinmaca gucenmece yok hep aynı isimler cin yok şeytan yalan yahut cin fantezisi yapmış tamam anladık yokta konu bu değil başlık bunun için açılmış hiç değil neden aynı şeyleri tekrarlayıp duruyorsunuz ki herkes sizin kadar bilimsel olmak zorunda değil şunu anlayın yav

Üstat onlar fazla bilimsel atalarını maymun sanıyorlar.

Tahir Mahir isimli şahıs yapıyor o dediğini, hayır yani insan tabiki inanmayabilir mesela ben de inanmıyorum ama dediğin gibi sürekli olarak her sayfada aynı şeyleri tekrar etmesi hoş değil, Tahir Mahir gibiler sürekli olarak alaycı tutum sergileyerek insanları provoke ediyor. Bir kere inanmadığını yazarsın, sonrasında tartışma varsa düşüncelerini açıklarsın, iki de bir ''yoktur'' , '' bunlara hala inanan mı var '' vs şeklinde provoke etmeye gerek yok.

Terbiyesiz adam. (Tahir Mahir)

Benim de inanmadığım şeyler var ama ben onlar hakkında konuşulurken sulandirmiyorum sohbeti. Tahir Mahir'e cinni varlıklar gorunmelidir.
😱😱😱😱😱😱😱😱😱

Üst Alt