keramettin tanrıverdi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

keramettin tanrıverdi

"Sözlük konularında tüm yazılar küçük harf ile başlar ve öyle devam eder" kuralı olmasına rağmen kimse sözlükte adına açılan konuda "büyük harflerle yazılan" soyadını düzenleyemez.Öyle billur sahibi bir adamdır.Neden yaptığını hala anlayamasam da beni moderatör yapan kişidir.Saygılr bizden :)

iyi adamdir, severim kendisini. benim yönetici oldugum ilk zamanlarda epey bir sövmüslügü vardir ama, hak veriyorum kendisine o zamanlar icin:asd22: :hat:

Forumla ilgili bir konudan tutun da borsaya kadar bildiği bir şey olduğu taktirde, o konuda herkese elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan bir kardeşimizdir.

Murhan'ın ince ince nasıl spmod olduğunu daha iyi anlıyorum şimdi.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben bu adamla tanıştım çok olayı yok
mesela anlatiyim
maçtan çıktık metroya yürüyoruz
ben transit mecidiyeköye giden metroya biniyorum
bu adam sadece 1 durak giden metroya binip sanayiye gidiyor bi de ordan aktarma yapıyor
meramımı anlatabilmişimdir
umarim

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

ben bu adamla tanıştım çok olayı yok
mesela anlatiyim
maçtan çıktık metroya yürüyoruz
ben transit mecidiyeköye giden metroya biniyorum
bu adam sadece 1 durak giden metroya binip sanayiye gidiyor bi de ordan aktarma yapıyor
meramımı anlatabilmişimdir
umarim

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
gerizekalılığının ispatı olmuş şu olay yine.

diğer metroda yanımdaki kişilerden biri fenalaşıyor çünkü kalabalıkta, sen vitaminken ben arşınlıyordum o yolları.

bir dahaki ilk denk gelişimizde hatırlat dövücem şu mallığından dolayı.

Şu metro konusunda zekiymiş. Ben de öğrencilik yıllarında Ankara metrosunda Kurtuluş Durağı'nda (mesai ve okul çıkış saati çok kalabalık olurdu) bir durak sonra son durak olan Dikimevi durağına giderdim. Orada bomboş olur sakince oturur öylece Beşevler'e giderdim. :asd:

Üst Alt