keramettin tanrıverdi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

keramettin tanrıverdi

Şu metro konusunda zekiymiş. Ben de öğrencilik yıllarında Ankara metrosunda Kurtuluş Durağı'nda (mesai ve okul çıkış saati çok kalabalık olurdu) bir durak sonra son durak olan Dikimevi durağına giderdim. Orada bomboş olur sakince oturur öylece Beşevler'e giderdim. :asd:
bundaki durum öyle değil. tek durak boş gitsen dahi diğer yönden gelen metroyu çok beklersin.

diğer yönden gelene biniyorum rahatsız olan olmadığı sürece. ama pek insani bir ortam değil, havalandırma da yok, kapalı alan fobisi olan kişiler dayanamadığı için çok kalabalık maçlarda tek duraklığı kullanıp devamında otobüs ya da minibüse yöneliyorum.

bundaki durum öyle değil. tek durak boş gitsen dahi diğer yönden gelen metroyu çok beklersin.

diğer yönden gelene biniyorum rahatsız olan olmadığı sürece. ama pek insani bir ortam değil, havalandırma da yok, kapalı alan fobisi olan kişiler dayanamadığı için çok kalabalık maçlarda tek duraklığı kullanıp devamında otobüs ya da minibüse yöneliyorum.

Neden İstanbul’a yerleşmemem gerektiği konusunu bir kez daha hatırladım şimdi.

GSCimbom mobil uygulaması ile gönderildi

noldu KAYA'ya mı çarptın :asd::asd::asd:

tumblr_o7gskkb61T1ukldkho1_400.gif

Üst Alt