keramettin tanrıverdi - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

keramettin tanrıverdi

Vallahi hiçbir fikrim yok. Son zamanlarda foruma pek sık giremiyordum lakin bir gün Mehmet forumu bıraktı dediler. İlla derbide falan gelir diye düşünüyordum lakin onda da girmedi bildiğim kadarı ile. Bugün de kendisine mail attım bakalım dönüş yapacak mı göreceğiz. MK yüzünden forumdan soğudu kardeşim.
@Mahir Koç

Mehmet Bey'in peşini bırakır mısın !!

İyi bir adam. Kendisinden çok da iyi bir yönetici olur. Maalesef bu topraklarda eskiden çok olan şimdilerde pek kalmayan ve o yüzden de numunelik biri.

Şu an hemen herkes sadece kendi gibi olanla empati kuruyor, herkes kendi adamını, kafa dengini kayırıyor. Kurallar, kaideler hak getire. Keramettin bunun istisnası ve kendi çapımızda bunu GSC'de gayet güzel uyguluyor. Hem gözlemim o hem de şahsi tecrübem onu gösteriyor. Sevdiğine ve gıcık aldığına eşit davranabiliyor. Ezcümle adil ve iyi birisi...

Ki kendisi bana hep ters düşer ayrıca defalarca uçurulmuş biri olarak bunu söylemem başkaca bir kıymeti harbiye teşkil ediyor zannımca... Varol üstat...

Şimdi yeri gelmişken söyleyeyim. Forumda yönetimi eleştirme konusunda geçmiş de ilk 5 listesi yapılırsa içine rahatlıkla girerim.

Ama son geldiğim dönem de dikkatimi çeken bir konu, mesela senin de pek çok kimse ile sorun yaşadığını görmedim. Fakat dikkatimi çeken tek 1 nokta sürekli @Uğur İz kardeşimizin üzerine gidiyorsun. Çocuk beni alıntılama dedikçe inadına yapar gibi alıntılıyorsun, çocuk elinden geldiği kadar idare etmeye çalışıyor ama bir gün bir yerde patlayabilir.

Bence bu konuda sende biraz dikkat etsen iyi olur.

İyi bir adam. Kendisinden çok da iyi bir yönetici olur. Maalesef bu topraklarda eskiden çok olan şimdilerde pek kalmayan ve o yüzden de numunelik biri.

Şu an hemen herkes sadece kendi gibi olanla empati kuruyor, herkes kendi adamını, kafa dengini kayırıyor. Kurallar, kaideler hak getire. Keramettin bunun istisnası ve kendi çapımızda bunu GSC'de gayet güzel uyguluyor. Hem gözlemim o hem de şahsi tecrübem onu gösteriyor. Sevdiğine ve gıcık aldığına eşit davranabiliyor. Ezcümle adil ve iyi birisi...

Ki kendisi bana hep ters düşer ayrıca defalarca uçurulmuş biri olarak bunu söylemem başkaca bir kıymeti harbiye teşkil ediyor zannımca... Varol üstat...

Üst Alt